a
  • Haberyum
  • Ekonomi
  • Esnaf ziyaretindeki Babacan ile “Bıyıklı Dudu Abla”nın pazardaki karşılaşması vatandaşları kırdı geçirdi

Esnaf ziyaretindeki Babacan ile “Bıyıklı Dudu Abla”nın pazardaki karşılaşması vatandaşları kırdı geçirdi

Denizli’de kurulan semt pazarlarında kadın kıyafetleri satışı yaparak geçimini sağlayan “Bıyıklı Dudu Abla” lakaplı 65 yaşındaki Feridun Altınoluk’un, esnaf ziyareti yapan DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan ile karşılaşması gündem oldu. Amatör bir tiyatrocu olan Altınoluk’un Babacan’a esprili bir şekilde zengin koca bulamamaktan dert yandığı görüntüler kısa sürede paylaşım rekorları kırdı.

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’ın esnaf ziyareti sırasında gittiği bir pazar yerinde yaşadığı olay sosyal medya kullanıcılarını deyim yerindeyse resmen kırdı geçirdi.

PAZAR YERİNDE KARŞILAŞTILAR

Denizli’deki semt pazarlarında geçimini sağlamak için sattığı kadın giysilerini giyen ve tiyatroculuk yeteneklerini sergilemesiyle tanınan “Bıyıklı Dudu Abla” lakaplı 65 yaşındaki Feridun Altınoluk ile karşılaşan Babacan, kendisine yöneltilen talep karşısında büyük şaşkınlık yaşadı.

BABACAN NE YAPACAĞINI ŞAŞIRDI

Kadın giysileri içinde esprili bir şekilde “Zengin bir koca bulamıyorum, ne olur yardım edin Alamancı olsun” ifadesini kullanan Altınoluk’un bu sözleri karşısında ne yapacağını şaşıran Babacan’ın asistanlarına dönerek “Elimizden geleni yaparız” dediği anlar kameralara yansıdı.

Kaynak : Haberler . com

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Sedat Peker’in rüşvet iddiaları sonrası ilk açıklama