fbpx
a
reklam

Instagram Foto Büyütme Tüyoları İçin 2 Yöntem

instagram foto büyütme işlemi ile takip etmediğiniz kişilerin fotoğrafları daha net bir şekilde görebileceksiniz. Instagram’ın politikaları gereğince takip etmediğiniz profillerin fotoğraflarına erişmeniz ne yazıkki mümkün değil.

Bunun yanı sıra profil fotoğrafını da çok küçük bir şekilde görebilirsiniz. Profil fotoğrafları o kadar küçüktür ki görmekte zorlanabilirsiniz. Bu yayınımızda bu problemlere yönelik instagram fotoğraf büyütme hakkında tüyoları sizlerle paylaşacağız. Dilerseniz, ayrıntılara geçelim;

Instagram Profil Resmi Büyütme SS Taktiği

Bir kişiyi takip etmiyorsanız ve instagram profil fotoğrafını büyütmek istiyorsanız ilk olarak programsız yapmanız gereken şey ekran görüntüsünü almaktır. Bunun için şu adımları izleyin;İlk olarak profil fotoğrafını görmek istediğiniz kişinin profiline girin.

 • Daha sonra profilin ekran görüntüsünü alın.
 • Galerinize gelin ve sadece pp fotosu olan kısmı kesin.
 • Daha sonra o kısmı büyütün.
 • Böylelikle profil fotoğrafının büyük haline erişmiş olacaksınız.

Bu taktik, klasik pp bakma taktiğidir. Hiçbir program veya uygulama yardımı olmadan kolaylıkla uygulayabilirsiniz.

Instagram Foto Büyütme Sitesi Yardımı İle

Yazılım becerilerinin gelişmesi ile birlikte her türlü sorun için yazılım geliştirilmiştir. insta foto büyütme ihtiyacı için de birçok site fotoğraf büyütme yazılımı geliştirmiştir. Google arama motoruna giderek instagram foto büyütme yazdığınız taktirde karşınıza birçok site çıkacaktır. Çıkan sitelerde şu adımları uygulayınız;

 • İlk olarak sitenin paneline giriş yapın.
 • Panelde kullanıcı adı bölümüne pp’sini görmek istediğiniz kişinin adını yazınız.
 • Adını yazdıktan sonra karşınıza büyük hali çıkacaktır.

Program İle Fotoğraf Büyütme

Bu yöntem diğer yöntemlere göre biraz daha meşakkatli olabilir. Bu yöntemi uygulayabilmek için ilk olarak insFull programını indirmeniz gerekiyor. Programı buradan indirebilirsiniz.Uygulamayı yukarıdaki linkten indirin.

 • Daha sonra uygulamaya giriş yapın ve panele girin.
 • Panel bölümünde ‘’Kullanıcı adı’’ bölümüne tıklayın.
 • Bu bölüme profil fotoğrafını büyütmek istediğiniz kişinin kullanıcı adınız yazın.
 • Kişinin kullanıcı adını yazdıktan sonra profil fotoğrafı tam boyutlu olarak karşınıza çıkacaktır.
 • Dilerseniz, fotoğrafı sağ üst sekmeden indirebilirsiniz.

instagram Foto Büyütme (Tüyo 2)

Tarayıcı üzerinden Instagram profil fotoğrafı büyütmek yada instagram foto büyütme için öncelik olarak ınstadp internet sitesine girin. Ardından “profile pictures downloader” butonuna tıklayın. Profil resmini büyütmek istediğiniz kişinin kullanıcı ismini arama butonuna yazarak aratın. “Devam et/Continue” seçeneğine tıklayın ve full size seçeneğine gidin. Aramış olduğunuz Instagram kullanıcısının profil fotoğrafının bu şekilde yüksek çözünürlüklü olarak görmeniz mümkündür. Fotoğrafı indirmek için ise download butonuna tıklamalısınız. 

Android Cihazlarda İnstagram Profil Fotoğrafı Büyütme 

Android cihazlarda Instagram profil fotoğrafı büyütmek için öncelik olarak telefonunuza profil indirme uygulamasını indirin. Ardından profil fotoğrafını büyütmek istemiş olduğunuz kişinin kullanıcı adını arama butonuna yazın. Önce profil resmini büyütmeyi düşündüğünüz hesabı seçerek aradığınız instagram kullanıcısı olan kişinin fotosunu yüksek bir çözünürlük ile görüntüleyebilirsiniz. Büyütülmüş olarak görmüş olduğunuz fotoğrafı isterseniz indirebilirsiniz.

IOS Cihazlarda İnstagram Profil Fotoğrafı Büyütme

Büyük profil foto mobil uygulamasını IOS cihazınıza indirin. Ardından Instagram profil fotoğrafını büyütmek istemiş olduğunuz kişinin kullanıcı adını arama butonuna yazarak aratın. Sonrasında profil fotoğrafını büyütmek istemiş olduğunuz hesaba dokunman uzun ardından aramış olduğunuz Instagram kullanıcısının profil fotoğrafını yüksek çözünürlüklü bir şekilde görmeniz mümkün olacaktır. İsterseniz büyütmüş olduğunuz profil fotoğrafını cihazınıza kaydedebilirsiniz. Bu işlemleri uygulama üzerinden yapmak için herhangi bir üyelik oluşturmaya ve ücret ödemeye gerek yoktur. Görüntülemek istediğiniz Instagram  profil resimlerini bu şekilde büyütebilirsiniz. 

İnstagram Foto Büyütme (Tüyo 3)

Diğer bir yöntem ile instagramda profil fotoğrafı büyütmek isteyenler için profil fotoğrafının instagram üzerinde büyütülemediğini söylemekte yarar bulunuyor. Ancak instagramda başkalarının profil fotoğrafını büyütebilmek için farklı işlemler yapabilirsiniz. İnstagram hesabınızdan takip ettiğiniz veya takipçisi olmadığınız kişilerin fotoğraflarını yakından görmek istiyorsanız profil fotoğrafını indirerek büyütebilirsiniz.

İnstagramda Resmin Ön İzlemesini Aç İşlemi İle Resmi Büyütebilirsiniz

Instagram foto büyütme büyütmek için fotoğrafını büyük görmek istediğiniz kişinin hesap sayfası üzerine gelmeniz gerekiyor. Ardından resmin üzerinde parmağınızı basılı tuttuğunuzda ekrana yeni bir menü açılıyor. Menü üzerinde bulunan resmin önizlemesini aç kutucuğuna tıkladığınızda resim büyük olarak görülebiliyor. Böylelikle profiline baktığınız kişinin tanıdığınız bir kişi olup olmadığını anlamanız mümkün oluyor.

İnstagramda Profil Fotoğrafını İndirerek Büyütün

İnstagram foto büyütme yapmak istediğiniz kişinin profil sayfasına giriş yaparak kolayca profil resmini büyütebilirsiniz. Öncelikli olarak yapmanız gerekeni kişinin profil resminin üzerine basılı tutmak oluşturuyor. Ekran resminin üzerine bir iki saniye basılı tuttuğunuzda ekrana bir menü geliyor. Bu menü üzerinde resmi indir butonu görülüyor.

Resmi cep telefonunuza indirerek indirmiş olduğunuz dosyayı açtığınızda instagram profil resmi büyük boyutlu olarak açılabiliyor. Bu işlemle İnstagram üzerinde bulunan tüm resimleri büyük olarak görmek mümkün oluyor. Böylelikle tanımakta zorluk çektiğiniz instagram fotoğraflarını büyüterek görme imkânınız bulunuyor. Instagram profil resimleri ve diğer resimler bu sistemler sayesinde kolaylıkla büyütülerek görülebiliyor.

instagram foto büyütme taktikleri yukarıdaki gibidir. Problem yaşadığınız taktirde yorum kısmından belirtmeyi unutmayın.

instagram profil büyütme kaliteli, instagram pp büyütme, profil fotoğrafı büyütme, instagram profil büyütme izuum, instagram profil fotoğrafı büyütme – programsiz, instagram profil resmi görme, instagram profil resmi indir, Instagram profil fotoğrafı,

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sıradaki haber:

Apple’a çip krizi şoku: iPhone 13 üretimi 10 milyona düştü

HIZLI YORUM YAP