DOLAR

32,2077$% -0.04

EURO

34,8673% -0.39

GRAM ALTIN

2.444,07%0,01

ÇEYREK ALTIN

4.012,00%1,02

TAM ALTIN

16.022,00%1,01

BİST100

10.218,58%-0,49

BİTCOİN

฿%

LİTECOİN

Ł%

ETHEREUM

Ξ%

RİPPLE

%

a

Alçalan Burç Hesaplama? Yükselen Burcunuz Nedir?

https://haberyum.com/wp-content/uploads/2023/08/masal-bahçe.png https://haberyum.com/wp-content/uploads/2023/10/134X550.jpg

Astrolojinin hayatımızdaki önemi oldukça fazladır. Burçlar, genel anlamda insanların karakteristik özelliklerini belirlemektedir. Aynı zamanda gezegenlerin burçlara olan açıları da hayatınızda meydana gelebilecek olaylarla ilgili bazı sinyaller vermektedir. Durum böyle olunca alcalan burc hakkında yapılan araştırmalar da sıklaşmaya başlamıştır.

  • Alçalan burç astrolojinin en belirleyici evlerinden bir tanesi olarak bilinmektedir.
  • Özellikle de evleneceğiniz ya da ilişki kuracağınız kişinin alçalan burcunu bilmeniz çok önemlidir. Bu sayede ise; kendi alçalan burcunuz ile uyum içerisinde olup olmadığını tespit etmeniz de mümkün olacaktır.
  • Alçalan burcunuzu öğrenmek istiyorsanız; doğum haritanızı kontrol etmeniz gerekecektir. Doğum haritanızı açtığınız takdirde, 7. Evinize bakarak alçalan burcunuzun ne olduğunu hesaplamanız mümkün olacaktır.
  • Doğum haritası verilerinize ulaşım sağlayabilmek için ise; doğum tarihinizi ve saatinizi bilmeniz çok önemlidir.
  • Doğum tarihinizle beraber, doğdunuz yer de haritanızın hesaplanabilmesi için çok önemli sayılmaktadır.
  • Doğduğunuz yerin saat sistemi astrolojik verilerinizi de değiştirebilecek niteliktedir. Bu nedenle herhangi bir internet sitesi üzerinden alçalan burcunuzu hesaplamadan önce, doğduğunuz süre içerisinde yaz saati uygulaması yapılıp yapılmadığını da öğrenmeniz gerekecektir. Bu verilere ise; internet üzerinden ulaşım sağlamanız mümkün olacaktır.
  • Eğer internette karşınıza çıkan veriler beklentinizi karşılayacak niteliklere sahip değilse, profesyonel astrologlardan yardım almanız mümkün olacaktır.
  • Doğum haritanız profesyonel kişiler tarafından hesaplandığı takdirde, net bilgiye daha rahat ulaşım sağlayabilirsiniz.
Alcalan Burc Nedir
Alcalan Burc Nedir

Alçalan Burç Nedir?

Kişinin doğumunun gerçekleştiği gün, Güneşin battığı yerdeki noktasının baz alınarak hesaplanması işlemine denir. Alçalan burç hakkında bilinmesi gereken en önemli nokta ise, 2 saatte bir değişiklik gösterdiğidir. Bunun nedeni ise, Ekliptiğin dünyamız etrafındaki turunu 1 gün içerisinde tamamlamasıdır.

Alçalan Burç

Alçalan burç konusunun sıklıkla gündeme gelmeye devam etmesinin ardından alçalan burç nedir? Tarzında sorular da daha sık sorulmaya başlamıştır. Herhangi bir ilişki yaşıyorsanız, bu ilişkilerinizden beklentileriniz ve karşı tarafın hangi kişisel özelliklere sahip olmasını istediğiniz tamamen alçalan burcunuz ile alakalı bir durum olacaktır.

 Bu nedenle alçalan burç hesabınızı yapmanızda ve bu doğrultuda hareket etmenizde fayda vardır. Her burcun farklı özellikleri olduğu için, 7. Evinizi kapsayan burcun hangisi olduğunu öğrenmeniz çok önemlidir.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

21 Mayıs Hangi Burçtur? Özellikleri Nelerdir?