a
https://haberyum.com/wp-content/uploads/2023/08/masal-bahçe.png https://haberyum.com/wp-content/uploads/2023/10/134X550.jpg

Astrolojik verilerin birçok kişinin karakteri konusunda bilgi veriyor olması boğa burcu kadını hakkında yapılan araştırmaların da çoğalmasına sebebiyet vermiştir. Boğa burcu hangi ay veya boğa burcu tarihi nedir ? diye merak edenler için; 21 Nisan – 21 Mayıs tarih aralığında doğmuş herkes boğa burcudur.

 • Fiziki açıdan olduğu gibi kişisel özellikleri nedeniyle de astrolojinin en ilgi çekici burçlarından bir tanesi olmayı başarmıştır.
 • En belirgin özelliklerinden bir tanesi inatçı olmasıdır. Hatta inatçılığın boğa burcu kadınlarını simgelediği bile söylenmektedir.
 • Boğa burcu kadını tanımadığı ya da hazzetmediği kişilere karşı büyük bir duvar örse de sevdiği ve önem verdiği kişilere karşı çok farklı bir tavır sergilemektedir.
 • Boğa burcu kadınları, girdiği bir ortamda asla politik tavırlar sergileyemezler. Düşüncelerini dobra bir şekilde söyleme ihtiyacı duydukları için; ciddi ortamlara girmekten de kaçınırlar.
 • Boğa burcu kadını ile arkadaşlık kurmak ya da birliktelik yaşamak istiyorsanız, onun fikirlerine önem verdiğinizi hissettirmeniz ve tavsiye almanız çok önemlidir. Boğa burcu kadını, önemsendiğini hissettiği takdirde çok farklı bir tutum gösterecektir.
Boga Burcu Kadini Ozellikleri
Boga Burcu Kadini Ozellikleri

Boğa Burcu Kadını Özellikleri

Boğa burcu kadını özellikleri açısından zor gibi gözüküyor olsa da size alıştıktan sonra bağlılığını da koruyacaktır. Çünkü boğa burcu kadınları düzenini değiştirmekten ve hayatındaki insanları silerek başkalarıyla tanışmaktan nefret ederler. Gelenekçi yapısı ise; insanlardan kolay kolay kopamamasına sebep olmuştur.

 • Boğa burcu kızı hatalarınızı affediyor olsa da asla unutmaz. Çünkü boğa burçlarının kindar yapısı da astrolojide ünlenmeyi başarmıştır.
 • Boğa burcuna kötü bir olay yaşattıysanız, bu durumu size yaşatmak için elinden gelen bütün yaptırımları uygulamaya başlayacaktır.

 Aynı zamanda kavga ya da tartışma esnasında söylediği sözler de bu durumu uzun süre unutamamanıza neden olabilir. Bu nedenle, hayatınıza boğa burcu kadını almak istiyorsanız, mutlaka davranışlarınıza dikkat etmeli ve boğa burcu kadınının ilkelerini yok saymamalısınız.

Boga Kadini ozellikleri
Boga Kadini ozellikleri

Boğa Burcu Özellikleri Kadın

 • Boğa burcu kadını özellikleri arasında en sevilen hususlardan bir tanesi de yemeğe olan düşkünlüğüdür.
 • Boğa burcu kadını yemek yemeyi sevdiği kadar yedirmeyi de sever.
 • Hatta boğa burcu kadınlarının doğuştan bir el lezzetine sahip olduğu söylenmektedir.
 • Hatta aşçılık konusunda kendini geliştiren birçok kişinin de boğa burcu olduğu bilinmektedir.
Boga Burcu Kadini Cinsellik
Boga Burcu Kadini Cinsellik

Boğa Burcu Kadını Cinsellik

Boğa burcu kadınları kendi burçlarındaki erkeklere oranla daha uç noktadadırlar. Boğa burcu kadını cinsellik için şunlar söylenebilinir.

 • Cinsel anlamda erkeğine oranla daha ateşli ve şehvetli bir yapıya sahiptir.
 • Romantik bir akşam yemeğinden sonra cinsellik onlar için vazgeçilmezdir.
 • Dış görünüşleri ile her ne kadar sadece bir yapıya sahip olsalar bile akşamları tamamen burcunun kadını olurlar.

Boğa kadını Özellikleri,Boğa kadını cinselliği,Boğa burcu kadını Hakkında herşeyi,Boğa burcu kadını ekşi,Yengeç burcu kadını,Boğa burcunun kadını aşık olduğunu nasıl anlarız,Boğa burcu kadını Hangi Burç erkeklerden hoşlanır,Balık burcu kadını,

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

5 Rivayette Rüyada Arkadaşını Gelinlikle Görmek