a

Hakkımızda

Hakkımızda

Tarafsız ve güvenilir habercilik ilkesiyle, ulusal alandaki son gelişmeleri Haberyum üzerinden vermek, günümüz ve geleceğin gündeminde tarafsız haber bülteni olmak tek misyonumuzdur. Dünya, ekonomi, siyaset ve spor gündemleri, Türkiye son dakika gelişmeleri, güvenilir bilgiye odaklanılarak araştırılmakta, okuyuculara sunulmaktadır.

Misyonumuz Tarafsız Haber

Tarafsız haberler ve gündemde yer alan maddeleri olduğu gibi yayınlamak misyonumuzdur. Dünya gündeminden, Türkiye gündemine aynı zamanda Bursa üzerinden gelişmekte olan son durumlara doğru bilgi kaynağına erişerek iletmek gazeteceliğin temel ilkeleri arasında yer almaktadır. Haberyum ekibi olarak, Türkiye’deki son gelişmelerden, dünyaya uzanan gündem başlıklarını anında site üzerinden ileterek, doğru bilgiye erişilmesi sağlanmaktadır. Bilgi, güven ve tarafsız habercilik ilkesiyle misyonumuz her zaman güvenilir haberciliktir.

Vizyonumuz Geçmişten Geleceğe Habercilik

İleriye dönük, geçmişin izlerini taşıyan ve geleceği takip eden habercilik. Gündem başlıklarının anında yayınlanması, borsa, ekonomi, spor ve magazin haberleri hakkında detaylı bilgileri alabileceğiniz bir alan oluşturulması her zaman vizyonumuzdur.

Türkiye’deki en önemli gündem başlıkları, son dakika gelişmeleri ve doğru bilgi kaynağı olma amacından hiçbir zaman sapmayacak, sizlere en yeni gelişmeleri sunmaya devam edeceğiz. Bursa üzerinden Türkiye ve dünyaya açılan haber kaynağı olarak, aynı şekilde dünyadan ve Türkiye’den de gelen bütün haberleri anında sizinle paylaşmaktayız. Doğru habercilik ve tarafsız haber ilkesiyle, güvenilir bilgi aktarımı için gazetecilik alanında ilkelere ve etik değerlere bağlı bir misyon ve vizyon oluşturmaktayız.

Haberi Doğru Kaynaktan, Hızlı, Adil ve Tarafsız Alın!