a

Başkan Aktaş’tan sevgi yürüyüşü

https://haberyum.com/wp-content/uploads/2023/08/masal-bahçe.png https://haberyum.com/wp-content/uploads/2023/10/134X550.jpg

30 MAYIS 2024
BASIN BÜLTENİ
 
Başkan Aktaş’tan sevgi yürüyüşü
BURSA – Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Cumhuriyet Caddesi’nde yüzlerce vatandaşın katılımıyla düzenlenen Cumhur İttifakı Sevgi Yürüyüşü’ne katıldı.
Bursa’da Ulucami’den başlayan sevgi yürüyüşü İnönü Caddesi ve Cumhuriyet Caddesi’nde devam etti. Yürüyüşe Başkan Alinur Aktaş’ın yanı sıra Ak parti Genel Başkanvekili Efkan Ala, AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Recep Altepe, Bursa Milletvekilleri, Ak Parti İl Başkanı Davut Gürkan, MHP İl Başkanı Muhammet Tekin, Cumhur İttifakı belediye başkan adayları, siyasi parti temsilcileri ve yüzlerce vatandaş katıldı. Ellerinde Türk bayrakları ile vatandaşları selamlayan Başkan Aktaş ve beraberindekiler sevgi yürüyüşünde vatandaşlara karanfil dağıtarak sohbet etti.
15 Temmuz Meydanı’nda son bulan yürüyüşün ardından konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, yürüyüşe katılan herkese teşekkür etti. Başkan Aktaş, ‘‘Zor yıllara rağmen maddi ve manevi olarak çok önemli kazanımlar elde ettik. Aldığımız her yetkiyi milletimizle buluşturduk. Bursa’mız için canla başla çalışmaya devam ettik. Bu işler hırsla olmaz, bu işler çalışarak olur, birlikle ve beraberlikle olur. Her birinize yürekten teşekkür ediyorum.’’ dedi. 
BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Başkan Aktaş, “Bizim aşkımız da sevdamız da Bursa”