a
reklam
  • Haberyum
  • Gündem
  • Yozgat’ta OSB’deki işçilere yerinde aşı uygulandı

Yozgat’ta OSB’deki işçilere yerinde aşı uygulandı

/YOZGAT, YOZGAT’ta, Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan tekstil fabrikasında çalışan 325 işçiye, mobil ekipler tarafından iş yerlerinde Covid 19 aşısı yapıldı.
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın, “Üretimin devamlılığı ve güvenliği için organize sanayi bölgelerinde mobil ekiplerimizle yerinde aşı uygulamasına başlıyoruz. Çarklar dönmeye devam edecek. Bu güce güvenin” açıklamasının ardından, Yozgat’ta mobil sağlık ekipleri harekete geçti. Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan tekstil fabrikasında çalışan 325 işçiye, mobil ekipler tarafından iş yerlerinde Covid 19 aşısı uygulandı.
Fabrika Müdürü Turan Laçin, üretimin aksamadan devam etmesi için yapılan uygulamanın memnuniyet verici olduğunu söyleyerek, “İşçilerimizin aşılanması için İlçe Sağlık Müdürlüğüne müracaat ettik ve sağlık ekipleri fabrikamıza geldi ve aşılama çalışmasına başladı. İşçilerimizin aşı olmaları bize çok büyük avantaj sağlıyor. Personelin aşıya gidip gelmesi bizim için sıkıntı olurdu. Bize sağladıkları destekten dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

 

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Oğlu öldürülen anne: Uyuşturucu ticaretinden yakalananlar, oğlumu sorumlu tutmuş

HIZLI YORUM YAP