a
reklam reklam

3 Güzergahta Bursa Erzurum Arası Kaç Km?

Bursa Erzurum arası kaç km sorusu Bursa ile Erzurum arasında gidecek kişiler tarafından merak edilir. Bu yol güzergahı üzerinde seyahat edecek kişiler için bu sorunun cevabı önemlidir. Erzurum Bursa arası kaç km sorusunun cevabı ise yol ve araca göre değişmektedir. Bundan dolayı araba, tren, uçak veya otobüs ile yapılan seyahatlerde yolun kilometresi ve saati farklılaşmaktadır. Peki Erzurumdan Bursa’ya giderken hangi şehirlerden geçilir, Bursa Rize arası kaç km, Bursa Erzurum kaç km, Bursa Erzincan arası kaç km, Ankara Erzurum arası kaç km, Erzurum Antalya arası kaç km, Bursa Van arası kaç km, Bursa Muş arası kaç km, Bursa Erzurum arası kaç km? Sorularının yanıtları haberin detayında.

Erzurum Bursa Arasi Kac Kilometre
Erzurum Bursa Arasi Kac Kilometre

Bursa Erzurum Arası Kaç Km?

Erzurum Bursa Arası Kaç Kilometre ve Bursa Erzurum kaç km sorularının cevabı 1262 km’dir. Fakat bu mesafe güzergah ve seçilmiş olan yola göre değişmektedir. Bu açıdan kullanabileceğiniz yollar ve mesafe uzunlukları aşağıdaki gibidir:

  • E80 üzerinden şahsi arabanız, otobüs veya motosiklet ile gitmeyi tercih ederseniz 1262 km
  • Hava yolunu tercih ederseniz 1041 km
  • Demir yolunu tercih ederseniz 162 km

Yolun uzunluğu km bakımından aynı olsa dahi kimi zamanlarda bu yolculuğun süresi değişmektedir. Bunun nedeni ise hangi araç ile gitmeyi tercih etmenizden kaynaklanır. Bu açıdan şahsi aracınız veya otobüs ile bu yolu gitmenin arasında saat farkı oluşmaktadır. Bundan dolayı Bursa Erzurum arası otoban kaç km sorusunun cevabı 1262’dir.

Bursa ile Erzurum arasi kac saat
Bursa ile Erzurum arasi kac saat

Erzurum Bursa Arası Kaç Saat?

Bursa ile Erzurum arası kaç saat sorusu sıklıkla sorulan ikinci bir sorudur. Ancak sorunun cevabı bazı durumlara göre farklılık gösterebilmektedir. Ortalama olarak ise Erzurum Bursa arası yol süresi aşağıda verilmiştir.

  • E80 üzerinden şahsi arabanız veya motosiklet ile gitmeyi tercih ederseniz 13 saat 58 dakika
  • E80 üzerinden otobüs ile gitmeyi tercih ederseniz 17 saat
  • Hava yolunu tercih ederseniz 1 saat 53 dakika
  • Demir yolunu tercih ederseniz 2 saat 21 dakika

Demir ve hava yollarının gidiş süresi herhangi bir neden olmadığı sürece aynı kalmaktadır. Fakat kara yolunu tercih ettiğiniz zamanlarda hava ve trafik koşullarını dikkate almanız önerilir.

Bursadan Erzuruma Kac Km
Bursadan Erzuruma Kac Km

Bursa’dan Erzurum’a Kaç Km?

Erzurum Bursa kaç km sorusunun cevabı yukarıda verilmiştir. Ancak bu km aralığı seçtiğiniz yola göre değişir. Buna ek olarak günün trafik ve hava koşulları da yol süresinin değişmesine neden olur. Bundan dolayı yolculuk gün için bayram veya yol çalışması gibi olayların olup olmadığına bakmanız gerekir. 

Bursa Erzurum arası kaç km konusunda merak ettiklerinizi yorum olarak iletebilirsiniz.

Anahtar kelimeler: bursa erzurum uçak bileti ,bursa erzurum otobüs bileti, bursa erzurum kaç km, bursa erzurum, bursa erzurum yol tarifi, bursa erzurum oltu otobüs bileti, Bursa Erzurum arası kaç km,

Bursa Eskişehir Arası Kaç Km? Kaç Saat Sürüyor? 3 Farklı Yol

4 Farklı Güzergahta Bursa İstanbul Arası Kaç KM?

Ankara Bursa Arası Kaç KM? D200 yolu ile 390 km

En Hızlı 3 Güzergah ile Konya Bursa Arası Kaç Km?


YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Yıldırım’da yaralar sarılıyor