a
  • Haberyum
  • Bursa
  • Bursa Eskişehir Arası Kaç Km? Kaç Saat Sürüyor? 3 Farklı Yol

Bursa Eskişehir Arası Kaç Km? Kaç Saat Sürüyor? 3 Farklı Yol

Bursa Eskişehir arası kaç km sorusu bu iki şehir arasında yol kat edecek kişiler için önemlidir. Bu açıdan bu yol güzergahı üzerinde yolculuk yapacak kişiler sürekli olarak bu soruyu sorar. Eskişehir Bursa arası kaç km sorusunun cevabı ise seçilen araca göre değişmektedir. Bundan dolayı araba veya otobüs ile yapılan seyahatlerde yolculuk süreci de farklılaşmaktadır. Peki Bursa Eskişehir kaç saat, Eskişehir Bursa kaç km, Bursa Ankara kaç km, Bursa Balıkesir arası kaç km, Ankara Eskişehir kaç km, eskişehir-ankara kaç kilometre, bursa – eskişehir kaç saat otobüsle, Bursa İstanbul arası kaç km? Tüm soruları sizler için yanıtladık.

eskisehir bursa arasi kac km
eskisehir bursa arasi kac km

Eskişehir Bursa Arası Kaç Kilometre?

Bursa Eskişehir arası kaç km sorusunun cevabı 159 km’dir. Ancak Bursa Eskişehir arası kaç km ve eskişehir bursa arası kaç km sorularının yanıtı için dikkat edilmesi gereken hususlar bulunmaktadır. Öncelikle yolun uzunluğu tercih edilen güzergaha ve araca göre değişmektedir. Bu açıdan kullanılabilecek olan yollar ve mesafe uzunluğu aşağıdaki şekildedir:

  • D200 üzerinden şahsi arabanız, otobüs veya motosiklet ile gitmeyi tercih ederseniz 159 km
  • Hava yolunu tercih ederseniz 134 km
  • Demir yolunu tercih ederseniz 150 km

Her ne kadar Bursa Eskişehir arası kaç km sorusu ile sayısı aynı kalsa da kimi durumlarda bu yolların gidiş süresi değişmektedir. Bu açıdan önemli olan hangi araç ile gitmeyi tercih ettiğinizdir. Buna göre şahsi arabanız ile gitmek ve otobüs ile gitmek arasında saat farkı vardır. Bursa – Eskişehir kaç saat otobüsle? Şahsi araba ve otobüs arasında farklılık olmakla beraber ortalama 1,5 ile 3 saat sürmektedir.

Eskisehir Bursa Arasi Kac Saat
Eskisehir Bursa Arasi Kac Saat

Eskişehir Bursa Arası Kaç Saat?

Bursa Eskişehir arası kaç km sorulan bir diğer sorudur. Bu sorunun cevabı çeşitli nedenlere göre değişmektedir. Ancak ortalama olarak yolun kaç saat süreceği aşağıda verilmiştir.

  • D200 üzerinden şahsi arabanız veya motosiklet ile gitmeyi tercih ederseniz 2 saat 9 dakika
  • D200 üzerinden otobüs ile gitmeyi tercih ederseniz 2 saat 26 dakika
  • Hava yolunu tercih ederseniz 40 dakika
  • Demir yolunu tercih ederseniz 1 saat 58 dakika

Hava ve demir yollarının saatleri olağandışı bir neden olmadığı sürece değişmemektedir. Ancak Bursa Eskişehir arası kaç km yanıtı için kara yolunu tercih etmeniz durumunda hava ve trafik koşullarını göz önünde bulundurmanız gerekir.

Bursadan Eskisehire Nasil Gidilir
Bursadan Eskisehire Nasil Gidilir

Bursa’dan Eskişehir’e Nasıl Gidilir?

Bursa Eskişehir arası kaç km aralığı tercih edilen yola göre değişmektedir. Bu açıdan hangi yol üzerinden gitmeye karar verdikten sonra Eskişehir’e GPS yardımı ile gidebilirsiniz. Bunun yanı sıra o günkü trafik ve hava koşulları da yolun süresini değiştirmektedir. Aynı zamanda bayram gibi bir günde gitmeyi tercih ederseniz bu saat trafik yoğunluğu nedeniyle artabilmektedir. 

Bursa Eskişehir arası kaç km ve eskişehir bursa arası kaç km ile ilgili tüm tedayları sizlerle paylaştık. Sorularınızı yorum olarak bizlere iletebilirsiniz.

4 Farklı Güzergahta Bursa İstanbul Arası Kaç KM?

Ankara Bursa Arası Kaç KM? D200 yolu ile 390 km

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Bursa’nın ilk tiyatro kampı Söğütpınar’da