a
  • Haberyum
  • Bursa
  • TÜRMOB Genel Başkanı Kartaloğlu Bursa delegesinden destek oyu istedi

TÜRMOB Genel Başkanı Kartaloğlu Bursa delegesinden destek oyu istedi

TÜRMOB’un ekim ayında gerçekleşecek olan olağan genel kurulu ve seçimleri öncesinde il il ziyaretlerini sürdüren

TÜRMOB’un ekim ayında gerçekleşecek olan olağan genel kurulu ve seçimleri öncesinde il il ziyaretlerini sürdüren TÜRMOB Genel Başkanı aynı zamanda Türkiye Çağdaş Demokrat Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Platformu Genel Başkan Adayı Emre Kartaloğlu, beraberindeki heyetle birlikte, Bursa SMMM Odası’nı ziyaret ederek, delegasyon üyelerinden genel seçimler için destek oyu istedi.

15-16 Ekim 2022 tarihinde yapılacak olan TÜRMOB’un 24. Olağan Genel Kurulu öncesinde ziyaretler gerçekleştiren Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliği (TÜRMOB) Genel Başkanı aynı zamanda Türkiye Çağdaş Demokrat Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Platformu TÜRMOB Genel Başkan Adayı Yeminli Mali Müşavir Emre Kartaloğlu, TÜRMOB Genel Başkan Yardımcısı İ. Hüseyin Yıldız, TÜRMOB Genel Sekreteri Yahya Arıkan, TÜRMOB Genel Saymanı Mustafa Levent Demiröz, TÜRMOB Denetleme Kurulu Başkanı Burhan Düz, İstanbul SMMM Odası Başkanı Erol Demirel, Eskişehir SMMM Odası Başkanı Ersin Karakoç, Ankara SMMM Odası önceki dönem Başkanı Ali Şahin, Eskişehir SMMM Odası  önceki dönem Başkanı Neşet Ertoy ve Kocaeli SMMM Odası Yönetim Kurulu Üyesi Tülin Keçeci Güngör ile birlikte Bursa Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nı (BSMMMO) ziyaret ederek, Oda yönetimi ve delegasyon üyeleriyle buluştu.

“YENİ DÖNEMDE MESLEĞİN GELECEĞİNE KATKI BEKLİYORUZ”

Toplantıda ev sahibi olarak ilk sözü alan BSMMMO Başkanı Hüseyin Halil, TÜRMOB’un ekim ayında gerçekleşecek olan genel kuruluna değinerek, “Genel kurula giden süreçte, TÜRMOB yeni dönem adaylarının delegelerimizle buluşmasını sağlamak ve delegelerimizin TÜRMOB adaylarıyla mesleğimize ve birliğimize ilişkin görüş alışverişinde bulunmalarını sağlamak için bir araya gelmiş bulunuyoruz. Yeni dönemin odamıza, mesleğe, TÜRMOB yönetimine, mesleğin geleceğine katkı veren ve mesleki beklentilerimizi karşılayan bir şekilde oluşmasını diliyoruz” dedi. TÜRMOB’un 15-16 Ekim 2022 tarihlerinde yapılacak olan genel kurulunda yeniden aday olan TÜRMOB Genel Başkanı Emre Kartaloğlu ise Bursa’da olmaktan ve meslektaşlarla fikir alışverişinde bulunmaktan son derece memnun olduklarını belirtirken, 3 yıllık görev sürelerinde neler yaptıklarını, yeni dönem için de amaçlarının, plan ve projelerinin neler olduğunu anlattı.

“İŞ YAŞAM DENGEMİZ ÇOK BOZULDU”

Mesleki sorunların ele alındığı toplantıda birçok konu konuşulurken son dönemde yaşanılan önemli sorunlardan birine değinen TÜRMOB Genel Başkanı Emre Kartaloğlu, “Değişken ve çok dinamik bir meslek yapıyoruz. Haliyle bizim de iş yaşam dengemiz çok bozuldu. Temel amacımız, bu dengeyi yaşam lehine düzeltebilmek. Bu çerçevede çalışıyor ve yine bu çerçevede projelerimizi geliştiriyoruz.” dedi.

“BAŞLADIĞIMIZ İŞLERE DEVAM ETMEK İSTİYORUZ”

Toplantıda mesleki kazanımlardan da bahsedilirken, Kartaloğlu, “Başladığımız işlerimize devam etmek istiyoruz. Çok değerli projelerimiz, çok değerli çalışmalarımız var. O yüzden de desteğinize ihtiyacımız var” dedi. Toplantı; meslek mensuplarının sorularının yanıtlanması ve görüşlerinin alınması ile sona erdi.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Bursa SMMMO aşure ikramı