a
  • Haberyum
  • Bursa
  • İznik Belediyesi emeği geçen herkese teşekkür etti

İznik Belediyesi emeği geçen herkese teşekkür etti

Türkiye’nin UNESCO adayı için İznik’i seçmesi sebebiyle İznik Belediye Başkanı Kağan Mehmet Usta emeği geçenlere bir teşekkür mesajı yayınladı.

Türkiye’nin UNESCO adayı için İznik’i seçmesi sebebiyle İznik Belediye Başkanı Kağan Mehmet Usta emeği geçenlere bir teşekkür mesajı yayınladı.

Yayınlanan mesajda Başkan Usta şunları dile getirdi. “İznik’in uzun yıllardır devam eden UNESCO Dünya Mirası Aday Adaylığı sürecinden Adaylık sürecine seçilme aşamasına kadar emek veren Kültür ve Turizm Bakanlığımıza, her daim İznik’in yanında olarak desteğini esirgemeyen Bursa Büyükşehir Belediye Başkanımız Alinur Aktaş’a, Bursa Büyükşehir Belediyesi Tarihi Kültürel Miras Şube Müdürlüğü’ne, İznik Alan Başkanımız Şehnaz Eraslan Alıcıgüzel ve değerli ekibine, emek veren İznik Belediyesi mesai arkadaşlarıma ve bundan sonra yapılacak çalışmalara destek olacak herkese teşekkürlerimi sunuyorum. İznik sadece İzniklilerin ve Bursa’nın değeri değil ülkemizin en kıymetli değerlerindendir.Bu değere sahip çıkarak gelecek nesillere aktarmak her birimizin sorumluluğudur. Bu vesile ile tüm insanlığı İznik’in güzelliklerini görmeye, binlerce yıllık tarihi bir yolculuğa çıkmaya davet ediyoruz” diye konuştu.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

MUDANYA BELEDİYESİ’NDE EK BÜTÇE MECLİS’TEN GEÇTİ