a

Türkiye’deki Apple mağazaları açılıyor! İşte tarih

https://haberyum.com/wp-content/uploads/2023/08/masal-bahçe.png https://haberyum.com/wp-content/uploads/2023/10/134X550.jpg

Corona virüs salgını nedeniyle bir süredir birçok mağaza kapalıydı. Buna Türkiye’deki Apple mağazaları da dahil. Aradan geçen birkaç ayın ardından merakla beklenen”Apple Store ne zaman açılacak?” sorusu yanıt buldu.

Apple Store ne zaman açılacak?

Apple tarafından yapılan açıklamaya göre, İstanbul’da bulunan Apple Zorlu ve Apple Akasya mağazaları 8 Haziran Pazartesi gününden itibaren ziyaretçilerini ağırlamaya başlayacak.

Tabii ki mağazalarda belirli güvenlik önlemleri olacak. Ayrıca çalışma saatleri de Apple Akasya için 12:00 – 20:00, Apple Zorlu için ise 10:00 – 18:00 olacak.

Apple Türkiye, mağazalarında öncelikli olarak Genius Bar’da servis ve destek verecek. Mağaza içindeki insan sayısı da aktif olarak yönetilecek. Ürün satın almak isteyen müşteriler için eve veya ofise gönderim veya mağazadan teslim alma olanaklarıyla birçok online satın alma seçeneği sunulacak.

Apple Türkiye mağazaları ne zaman açılacak

Apple ürünleriyle ilgili onarıma ya da yardıma ihtiyaç duyan müşteriler için başka seçeneklerin olduğunu da hatırlatan Apple, bu konuda Destek uygulamasının kullanılabileceğini ya da getsupport.apple.com adresini ziyaret ederek telefon veya online sohbet ile destek alınabileceğini belirtti.

“Apple Store ne zaman açılacak?” sorusunu yanıtlayan Apple Türkiye, yapmış olduğu duyuruda şu sözlere de yer verdi:

“Birçok kişinin evden çalıştığı ve eğitimine evden devam ettiği bugünlerde ister yeni bir ürün alıyor olsun ister zaten sahip oldukları bir ürünle ilgili yardım alıyor olsun müşterilerimize ihtiyaç duydukları hizmet ve desteği sağlamayı dört gözle bekliyoruz.  Yeni açılan mağazalarımızda, müşterilerin ve çalışanların sağlıklı kalmaya devam etmesini sağlamak için sıcaklık kontrolleri, sosyal mesafe önlemleri ve maske kullanımı gibi önemli güvenlik prosedürleri olacak. Sosyal mesafe protokolümüz mağazada bir seferde sınırlı sayıda ziyaretçi anlamına geleceği için, alışveriş yapmak isteyen müşterilerimizin mağazaya randevusuz girişlerinde gecikmeler yaşanabilir. Alınan önlemler, çalışma saatleri ve tüm alışveriş yöntemleri ile ilgili ek bilgi için lütfen apple.com/tr/retail adresini ziyaret edin.”

Kaynak: ShiftDelete

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Samsung’dan sürücülerin işini kolaylaştıracak adım