a

Temmuz ayında fiyatsız olan PS4 oyunları anlaşılan oldu

https://haberyum.com/wp-content/uploads/2023/08/masal-bahçe.png https://haberyum.com/wp-content/uploads/2023/10/134X550.jpg

Sony, PS Plus abonelerine kişisel 3 oyunu fiyatsız dağıtmaya karar verdi. Bu oyunlar şöyle: NBA 2K20, Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration ve Erica… Bu oyunları fiyatsız olarak kütüphanesine eklemek isteyen oyuncuların 7 Temmuz’dan itibaren oyunu indirebilmeleri mümkün olacak.

Sony’nin bir gayrı sürprizi ise PS Plus abonesi olmayanlara… Şirket, 4 Temmuz saat 12.01’den 5 Temmuz saat 11.59’a kadar PS Plus ile gelen tüm özellikleri herkese sunacak. Yani PS Plus abonesi olmasanız dahi bu saatler arasında PS Plus abonesi üzere internet üzerinden öbür oyuncularla oyun oynayabileceksiniz.

NBA 2K20

2K, sınıfının en yeterlisi grafik ve oynanış, oyun modları ve oyuncu denetimi ve kişiselleştirmesi içeren NBA 2K20 ile spor oyunlarının nasıl olabileceğini gözler önüne seriyor. Basketbola ilginiz varsa deneyimlemelisiniz.

Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration

Lara Croft’un başına gelenleri bahis alan Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration, grafikleri, atmosferi ve oyun dinamikleriyle dikkat çekiyor. Steam üzerinden PC sürümü de indirimli fiyattan satılıyor.

Erica

Erica, sizi bir sinemanın içine çekiyor. Gerçek karakterlere cihet verdiğiniz oyun, sizlere interaktif bir oyun deneyimi sağlarken, aynı zamanda gerilim dolu bir sinema izliyormuş hissine kapılmanızı sağlıyor.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Dimağ tümörlerindeki genetik mutasyonlar makine öğrenmesiyle belirleniyor