a

Temmuz ayında bu Xbox oyunları artık fiyatsız

https://haberyum.com/wp-content/uploads/2023/08/masal-bahçe.png https://haberyum.com/wp-content/uploads/2023/10/134X550.jpg

Sony’nin PlayStation Plus servisi üzere Microsoft’un da Xbox Live Gold isminde fiyatlı bir abonelik sistemi bulunuyor. Her ay belli başlı bir fiyat karşılığında faal olan bu üyelik, pek çok oyunun indirimli fiyatlarla indirilebilmesini sağlarken, öbür yandan kimi oyunlara da fiyatsız erişilebilmesini sağlıyor.

Microsoft, her ay olduğu üzere Xbox Live Gold üyelerine hususî bir seri oyunu fiyatsız hale getirdi. Xbox One konsoluna sahip olanlar WRC 8 FIA World Rally Championship oyunlarıın, Xbox 360 oyun konsolu olanlar ise Saints Row 2 ve Juju isimli oyunları fiyatsız indirebilecek. Bu oyunlar, aboneliği bulunmayan oyuncular için fiyatlı olmaya devam edecek.

WRC 8 FIA World Rally Championship ve Saints Row 1-31 Temmuz tarihleri arasında, Dunk Lords 16 Temmuz – 15 Ağustos tarihleri arasında, Juju ise 16-31 Temmuz tarihleri arasında fiyatsız olacak. Bu tarihlerin dışında kalan günlerde Xbox Live Gold üyeleri için de bu oyunlar fiyatlı olacak.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

BMW’nin yeni elektrikli arabası iX3 asfalta iniyor