a
  • Haberyum
  • Siyaset
  • Son Dakika: Bahçeli’den fiyat anarşistlerine sert reaksiyon: Hesabı sorulmalı!

Son Dakika: Bahçeli’den fiyat anarşistlerine sert reaksiyon: Hesabı sorulmalı!

https://haberyum.com/wp-content/uploads/2023/08/masal-bahçe.png https://haberyum.com/wp-content/uploads/2023/10/134X550.jpg

SON DAKİKA HABERİ: MHP Genel Lideri Devlet Bahçeli, partisinin küme toplantısında gündeme ait değerli açıklamalarda bulunuyor.

Devlet Bahçeli’nin açıklamalarından öne çıkan başlıklar şöyle:

“SİSLİ ALAN BIRAKILMAMALIDIR”

Erzincan’da milletimizi hüzne boğan bir felaket meydana geldi. Devlet birinci andan itibaren tüm imkanları seferber etti. Çalışanlarımızın hayata döndürülmesi yegane dilek ve beklentimizdi.

Meclis araştırma komitesi oluşturulması isabetlidir. Hiçbir sisli alan bırakılmamalı kaza tüm taraflarıyla araştırılmalıdır. Madende yaşanan felaketin derin izlerini birlikte sileceğiz.

SİYASİ RANTA SERT TEPKİ

Acılar üzerinden siyasi rant yapılmamalıdır. Siyanür tezinde bulunanlar argümanlarını ispat etsin. 

İstanbul’da havlu atacak olanlar Murat Kurum’a karalama kampanyasına girdiler. Kurum’un verilemeyecek hesabının olmadığı ortaya çıktı. 

Ankara altın çağına kavuşacak, İstanbul muradına ulaşacaktır. 

ERDOĞAN’IN MISIR ZİYARETİ

Erdoğan’ın BEA ve Mısır ziyareti hakikaten tarihidir. İnanıyorum ki Türkiye Mısır ilgileri olması gereken düzeye gelecek. İki ülke ortasındaki balar daha da güçlenecek. Daha düne kadar İstanbul ve Kahire’nin baht çizgisi birebirdi. 

İki ülke ortasındaki ticaret hacminin 15 milyar dolara çıkarılma amacı sevindiricidir. Etrafıyla buzları eriten Türkiye, zillete düşen muhalefet partilerini kıskandırmaktadır. 

Bu ziyaret İsrail zulmüne karşı birlik olmak demektir. 

İSRAİL’İN REFAH PLANINA SERT TEPKİ

İsrail katliamlarına son vermelidir. Refah’tan uzak durmalıdır. Milletlerarası toplum yalnızca kınamakla kalmamalı İsrail’e karşı gerekeni yapmalıdır. Global vicdan harekete geçmelidir. 

Tekrar ediyorum 1967 hudutlarına sahip bir Filistin kurulmadan Orta Doğu’da barış yalnızca hayal olacaktır. 

“ÖZGÜR BEY’İN ŞİFRELERİ DEM’İN ELİNDE”

Muhalefet edenler emperyalizmin mevzu modeli haline gelmiştir. CHP, DEM ile iç içe geçmiştir dengeyi kaybetmiştir. CHP, DEM’lenerek ekseninden kaymıştır. Özgür Bey’in şifreleri DEM’in elinde. 

“KALEM YOBAZLARINA VATANI BIRAKMAYACAĞIZ”

Çürümüş bir kalem sahibi köşesinde “alt gelir kümeleri, bilin ki ülkeyi kurtarmıyor bilakis yıkımına takviye oluyorsunuz, evlatlarınıza cehennem üzere hayat bırakıyorsunuz” yazmıştı. Bu kalem yobazlarına vatanı bırakmayacağız. Milleti aşağılayan, bilgisiz diyen kalemşörlere boyun eğmeyeceğiz. Yılmayacağız, yıktırmayacağız. Zalimlere karşı tıpkı siperdeyiz, hainlere karşı tıpkı hizadayız. Biriz, diriyiz, daima birlikte Türkiye’yiz, Türk milletiyiz.

“DANIŞTAY KİME HİZMET ETMEKTEDİR?”

Danıştay’ın verdiği vazifeye geri alma kararının hiçbir izahı ve izanı yoktur bu Danıştay kime hizmet etmektedir? Alınan bu karar son derece tehlikeli ve sakıncalıdır. AYM ile Danıştay kararları devlet onuruna, ulusal birli ve varlığına ziyan verdiği açıktır.

FİYAT ANARŞİSTLERİNE SERT TEPKİ!

Fiyat anarşistleri ile ilgili üç maymunun oynanması iki yüzlülüktür. Cari istikrarın bozulması için el ovuşturan, fiyatları üst çekenlerin ve bunları gerisindeki FETÖ’cülerin hesabı sorulmadan toplumsal ve ekonomik huzur nasıl temin edilecek.

15 Temmuz sonrasında hain örgütle alakası belirlenen 4 bine yakın hakim savcı meslekten ihraç edildi. Türk hukuk sistemi zehirlenmişti. Danıştay’ın kararı tehlikelidir, sakıncalıdır. Bu dairenin vazifeye iade kararı verdiği bireyler ortasında bylock listesinde ismi geçenlerin olması nasıl izah edilecektir.

Bu karar alınırken 5. daire üyeleri maklube mi yiyorlar haşhaşilerin vaazlerını mı dinliyorlardır. FETÖ’cüleri vatana ihanet, cinayet değil midir? FETÖ’nün propogandasına çanak tutulması, tiyatro denilmesi alçaklığın tabanıdır. Pensilvanyalı hainin yusuf müddetinden ileti vermesi bir topralanmanın emaresidir. Buna kalkışırlarsa yapmaları gereken kefen biçtirmeleridir. Kuyuda yusuf değil yılan vardır, başını koparmak da gurur ve namus borcudur. Farklı bölümlere saklanmış, kripto damarı bulup lime lime doğramazsak günü geldiğinde acınacak hale gelmekten kurtulamayız. Bahtını denemek isteyen varsa hodri meydan.

KAYNAK: HABER7

KAYNAK: HABER7

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Son Dakika: Bahçeli’den değerli açıklamalar