a
  • Haberyum
  • Sağlık
  • Simav ve Şahane ilçelerinde sağlık hizmetleri yerinde değerlendirildi

Simav ve Şahane ilçelerinde sağlık hizmetleri yerinde değerlendirildi

Kütahya İl Sağlık Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Sertaş Erarslan, Simav Doç. Dr. İsmail Karakuyu Devlet Hastanesi, Şaphane İlçe Devlet Hastanesi, Toplum Sağlığı Merkezi, Aile Sağlığı Merkezi, Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonunu ziyaret etti.

Ziyarette, Simav Doç. Dr. İsmail Karakuyu Devlet Hastanesi’nde sunulan sağlık hizmetlerinin etkinliğini arttırmaya yönelik poliklinik ve acil servis hizmetlerini değerlendirilerek, acil servis ve bina girişinde fiziki alt ve üst yapı iyileştirme planlamalarının uygulanabilirliği konusunda yerinde çalışmalar yapıldı.

Simav Kaymakamı Bünyamin Karaoğlu’nu ziyaret ederek programına devam eden Müdür Erarslan’a, ilçede yürütülen faaliyetler ve planlanan çalışmalar hakkında bilgilendirme yapıldı.

Şaphane ziyaretinde İlçe Devlet Hastanesi’nde açılacak olan 5+1 cihaz kapasiteli diyaliz ünitesi için devam eden tadilat hakkında hastane yöneticilerinden bilgiler alındı.

Ziyaretlerde Dr. Erarslan, aile hekimleri ve aile sağlığı çalışanları, acil sağlık hizmetleri istasyonu çalışanları ile sohbet etti. Personele çalışmalarından dolayı teşekkürlerini ileterek kolaylıklar diledi.

Müdür Dr. Erarslan’a ziyaretinde, Sağlık Müdürlüğü Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Uzm. Dr. Hasan Hüseyin Gümüşçü eşlik etti.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

İçmeden sarhoş oldu, tedavisinin ardından yeni bir hayata başlıyor