DOLAR

33,0350$% -0.08

EURO

36,0505% 0.06

GRAM ALTIN

2.557,89%-0,10

ÇEYREK ALTIN

4.146,00%0,67

TAM ALTIN

16.608,00%0,67

BİST100

11.064,85%0,37

BİTCOİN

฿%

LİTECOİN

Ł%

ETHEREUM

Ξ%

RİPPLE

%

a
  • Haberyum
  • Ekonomi
  • Perakende devlerine şık dizaynlarla mekansal konfor sunuyorlar

Perakende devlerine şık dizaynlarla mekansal konfor sunuyorlar

https://haberyum.com/wp-content/uploads/2023/08/masal-bahçe.png https://haberyum.com/wp-content/uploads/2023/10/134X550.jpg

AVM, havalimanı üzere yerlerde dizaynlarını yaşatan YOO Mimarlık, perakende alanında da projelendirme yapıyor.

Türk ve dünya lüks perakende bölümünün de önde gelen oyuncuları ortasında yer alan Beymen’in Türkiye’nin seçkin noktalarında hizmete sunduğu mağazaları Mimar Holding’e bağlı bir mimarlık şirketi YOO Mimarlık tarafından projelendirildi.

YOO Mimarlık ve bağlı olduğu Mimar Holding’in Yönetim Konseyi Başkanı Orçun Özkan “Beymen ile çalışmaktan ve perakende kesiminde kendilerine hizmet vermekten epeyce memnunuz. Türk perakende bölümüne katkı sağlayacak bu vb. iş birliği çalışmalarının sürmesi en büyük dileğimiz.

Tasarım yaklaşımımız; mağazaları hem iç yer olarak ele almak hem de cephesiyle bir arada mağaza kimliğinin her açıdan ön planda olmasını vurgulamak” dedi.

“Farklı gereç ve teknikler ile mekânsal konforu sağlarken bu çeşitliliğin yer tertibinden rahatça okunabilmesini sağlıyoruz” diyen Özkan, “Mevcut yapıya ilişkin mekansal ögeleri sirkülasyon, renk ve ışık üzere ögeleri kullanarak marka kimliğini dayanaklar hale getiriyoruz. Havalimanı üzere birçok farklı markanın yer aldığı bir sirkülasyon alanında Beymen Club mağazasının vurgulanabilmesi için cephede aydınlatma elemanları ve döşemede havalimanının mevcut döşemesi ile kontrast oluşturan renkte bir mermer tercih edildi. Girişte yer alan vitrinlerle mağazayı sınırlamak yerine tüm cepheyi kapsayan geniş bir giriş ile insanları içeri çekmek amaçlandı. Mağaza içindeki tüm eserlerin dışarıdan algılanabilmesi için duvar ünitelerinde hafif strüktür tercih edildi.

Mağaza dizaynındaki tecrübelerimizle maksadımız bu sonları fırsata çevirerek müşteri konforunu optimum düzeye getirmek” diye konuştu.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Antalya’da 45 bin dekarda hasadına başlanan avokadoda amaç 70 milyon adet