a

Mobil için beklenen Facebook özelliği geliyor

https://haberyum.com/wp-content/uploads/2023/08/masal-bahçe.png https://haberyum.com/wp-content/uploads/2023/10/134X550.jpg

Son zamanlarda hayatımıza giren ve cihazlarımızda sıklıkla kullandığımız karanlık mod özelliği bir çok uygulamaya eklenmeye başladı. Bilindiği üzere Facebook karanlık mod özelliği bilgisayar sürümü için geçtiğimiz aylarda yayınlanmıştı. Şimdi ise Facebook’un mobil uygulamasına beklenen karanlık mod özelliği geliyor!

Beklenen Facebook karanlık mod özelliği mobile geliyor!

Son günlerde paylaşılan bazı fotoğraflara göre, Facebook‘un mobil uygulamasına bir süredir gelmesi beklenen karanlık mod özelliği en kısa süre içinde kullanıcılarla buluşacak gibi görünüyor.

Beklenen Facebook koyu mod özelliği geliyor! - ShiftDelete.Net (7)

Güncelleme henüz herkese açık bir şekilde yayınlanmamış olsa da paylaşılan bazı fotoğraflara göre, Facebook arayüzü konusunda birtakım değişikliklere gitmiş gibi. Ayrıca göründüğü gibi arayüze bir de karanlık mod özelliği eklenmiş. Karanlık mod özelliği OLED ekranlar için pil tasarrufu sağlayacak olsa da LCDLED gibi ekran kullanan cihazlar için pil tasarrufu konusunda pek fayda göstermeyecektir.

Facebook, karanlık mod özelliği dışında bir de Facbook’ta geçirdiğiniz zamanı gösteren zaman özelliğini yeniden tasarlamış gibi gözüküyor. Ayrıca bir sonraki güncelleme ile birlikte karşımıza corona virüs vakalarını gösteren bir sayaç da eklenecek.

Beklenen Facebook koyu mod özelliği geliyor! - ShiftDelete.Net

Bu güncellemenin ilk aşamada Android işletim sistemi kullanan cihazlara yayınlanması bekleniyor. Bu da demek oluyor ki iOS işletim sistemi kullanan cihazlar henüz bu özelliğe sahip olamayacak. Yeni özelliklerin ne zaman herkese açık yayınlanacağı hakkında henüz net bir bilgi bulunmuyor. Güncelleme yayınlandığında detaylarını sizlerle paylaşıyor olacağız.

Kaynak: ShiftDelete

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

EA Access, Steam ile güçlenecek