a

MHP’den AK Parti kararı! Adayı geri çektiler

https://haberyum.com/wp-content/uploads/2023/08/masal-bahçe.png https://haberyum.com/wp-content/uploads/2023/10/134X550.jpg

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), Kırklareli’nin Babaeski ilçesinde aday gösterdiği Hakan Arıcı’yı adaylıktan çektiğini ve AK Parti’nin adayı Fırat Yayla’yı destekleyeceklerini duyurdu.

‘AK PARTİ’NİN ADAYI FIRAT YAYLA’YI DESTEKLEME KARARI ALMIŞ BULUNMAKTAYIZ’

MHP Babaeski İlçe Lideri Sait Güroğlu, İlçe Başkanlığı’nın toplumsal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Değerli Babaeski halkı, Milliyetçi Hareket Partisi olarak ülkemizin ve Babaeski’mizin geleceği için her vakit en gerçek kararları almayı misyon edindik. Bu bağlamda Cumhur İttifakı’nın birlikteliğini ve gücünü pekiştirmek ismine Babaeski Belediye Başkanlığı seçimlerinde partimizin pahalı Belediye Lider Adayı Hakan Arıcı’nın özverisi ve tam dayanağıyla AK Parti’nin adayı Dr. Fırat Yayla’yı destekleme kararı almış bulunmaktayız. Bu karar, Babaeski’mizin daha güzel yönetilmesi, hizmetlerin en üst düzeyde sunulması ve ilçemizin kalkınması ismine atılmış kıymetli bir adımdır. Hakan Arıcı’nın özverisi ve Cumhur İttifakı’na olan sadakati bu kararın alınmasında büyük bir rol oynamıştır. Babaeski’mizin menfaatleri dogrultusunda birlik ve beraberlik içinde hareket ederek, Dr. Fırat Yayla’nın liderliginde Babaeski’yi daha aydınlık yarınlara taşıyacağımıza inancımız tamdır. Daima birlikte daha güçlü bir Babaeski için çalışacağız” tabirlerine yer verdi.

KAYNAK: HABER7

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Adaylıktan çekilmişti! Başak Demirtaş’tan İstanbul mesajı! Takviyesini ilan etti