a
  • Haberyum
  • Ekonomi
  • MediaMarkt’a ‘En Beğenilen Teknoloji Perakendeciliği’ ödülü

MediaMarkt’a ‘En Beğenilen Teknoloji Perakendeciliği’ ödülü

https://haberyum.com/wp-content/uploads/2023/08/masal-bahçe.png https://haberyum.com/wp-content/uploads/2023/10/134X550.jpg

MediaMarkt, Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcılar Derneği’nin Akademetre iş birliğiyle düzenlediği ‘1 Numaralı Markalar Ödül Töreni’nde, ‘En Beğenilen Teknoloji Perakendeciliği’ kategorisinde ödül kazandı.

Elektronik perakendecisi MediaMarkt, Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcılar Derneği ile Akademetre’nin iş birliğiyle 14’üncü kez düzenlenen “1 Numaralı Markalar Ödül Töreni’nde ‘En Beğenilen Teknoloji Perakendeciliği’ kategorisinde ödül kazanarak, müşteri memnuniyetine verdiği önemi devam ettirirken, teknoloji perakendeciliği sektöründeki yerini koruyor.

Yapılan açıklamaya göre şirket, müşterilerine en yeni teknolojiyi sunma konusunda sürekli olarak yenilikler yapmaya ve ürün yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Şirket, müşteri deneyimini iyileştirmek ve teknolojiye erişimi kolaylaştırmak için sürekli olarak çalışmalar yapıyor. ‘En Beğenilen Teknoloji Perakendeciliği’ ödülü, MediaMarkt’ın sektördeki inovatif yaklaşımlarını ve müşteri odaklı hizmet anlayışını tescillendirdi.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

İŞKUR 81 ilde açacağı stantlarla iş arayanları bilgilendirecek