a

LG TONE Free kablosuz kulak içi kulaklık satışa sunuldu

https://haberyum.com/wp-content/uploads/2023/08/masal-bahçe.png https://haberyum.com/wp-content/uploads/2023/10/134X550.jpg

Kulaklıklar, Digital Signal Processing tarafından desteklenen HSP (Kulaklık Mekansal İşleme) teknolojisinin ekstra bir boyutuna sahip. Meridian, LG’nin üstün ses sağlamada uzun müddettir devam eden iş ortağı olarak da tanınıyor. DSP, gerçek hoparlörleri dinleme deneyimini simüle eden gerçekçi sesi yine yaratma savında. Eser, aynı zamanda net vokaller sunuyor.

Her iki TONE Free modeli, Meridian tarafından geliştirilen ve her mod ile uyarlanmış bir dinleme deneyimi sunmak için dört ön ayar sunan şahsileştirilmiş EQ ses ayarlarına sahip: vokal performanslarına daha fazla netlik için Tiz Boost ve daha geniş alan hissi için Bass Boost. Rahatça takılan kulaklık uçları tarafından sağlanan gürültü yalıtımı, rahatsız edici dış gürültüyü engelliyor, Ortam Sesi Modu ise, kullanıcıların bir düğmeye basarak etraflarında neler olduğunu duymasını sağlıyor.

Eser, korunaklı saklama, şarj ve hijyen için LG’nin UVnano şarj kutusu ile birlikte satılıyor. Yapılan çalışmalar, kulak içi kulaklıkların mutfak kesme tahtasından daha fazla bakteri barındırabildiğini ve potansiyel kulak enfeksiyonlarına yol açtığını gösteriyor. Dahili ultraviyole ışığı kullanan LG’nin ince şarj kutusu, E. coli ve S. aureus’nin yüzde 99,9’unu toksik olmayan, hipoalerjenik silikon kulak jelinden ve iç kısmından temizleyerek dinleyicilerin kulaklarının daha hijyenik olmasını sağlıyor. Kompakt şarj kutusu, beş dakikalık şarjdan sonra bir saate kadar tasarruf vadesi sunuyor. Her iki model de, tam şarjlıyken 6 saatlik tasarruf vadesi sağlıyor. UVnano şarj kutusu ise, 3 tam şarj sağlayarak bu vadeyi 18 saate kadar çıkartıyor.

Yeni LG TONE Free’nin her iki modeli de, egzersiz yaparken sıçrayan suya, yağmura ve terlemeye karşı müdafaa sağlamak için IPX4 noktalı dayanıklılığa sahip. Google Assistant yahut Siri’ye kolay ses erişimi için Sesli Komut özelliğini de barındıran her kulaklıkta bulunan sezgisel dokunmatik komutlar, dinleyicinin telefona ulaşmadan ses seviyesini değiştirmesini, çalan müziği duraklatmasını, atlamasını ve denetim etmesini sağlıyor.

Her iki LG TONE Free modeli de, önümüzdeki aylardan başlayarak evvel Avrupa ve Amerika pazarlarında satışa çıkacak, akabinde vesair nahiyelerde piyasaya sürülecek. 

Temel Özellikler

Kulaklık Boyutu:16.1 x 32.77 x 25.0mm

Şarj Kutusu Boyutu: 54.6 x 54.6 x 27.5mm

Pil KapasitesiKulaklık: 55mAh x 2

Kutu: 390mAh

Süratli Şarj Mühleti:Her 1 saat için 5 dakika

Pil Ömrü:Konuşma: 5 saat

Oyun: 6 saat

Kulaklık + Kutu: 18 saat

Ilişki: Bluetooth 5.0 (Tekli eşleşme)

Speaker: 2 Layered Dynamic

Mikrofon: 2 çıkış

Uyumluluk: Android / iOS

Bluetooth Audio Codec: SBC / AAC

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Mülteci kadınlar Tükçe öğrenerek iş hayatına atılmayı hedefliyor