a

Korona virüs tedavisi gören öğretmenlerini unutmadılar

Arnavutköy’de hastane bahçesinde toplanan öğrenciler, koronavirüs tedavisi gören öğretmenlerinin Öğretmenler Günü’nü açtıkları pankartla kutladı. Soğuk havaya aldırmadan hastane bahçesine gelen öğrenciler, görüntülü konuştukları öğretmenlerini duygulandırdı.

Arnavutköy Cemal Reşit Rey İlköğretim Okulu’nda 4. sınıf öğretmeni Adem Altıntaş geçtiğimiz günlerde koronavirüse yakalandı ve Arnavutköy Devlet Hastanesi’nde tedavi görmeye başladı. Öğrencileri, çok özledikleri öğretmenlerini, Öğretmenler Günü’nünde unutmadı ve onu kutlamak için hastane bahçesinde toplandı. Öğrenciler ve veliler öğretmenlerini arayarak cama çıkmasını istedi ve beraberinde getirdikleri, “Öğretmenim geçmiş olsun, öğretmenler günününüz kutlu olsun” isimli pankartı açarak öğretmenlerinin gününü kutladı. Öğrencileri ile görüntülü konuşan sınıf öğretmeni duygularını anlatırken, toplanan öğrenciler ve veliler ise hep bir ağızdan bağırarak bu özel günü kutlayarak ona el salladı.

Öğrenci velisi Mehmet Özkan, “Öğretmenimiz korona virüs tedavisi görüyor. Bizde bugün ona moral olmak amaçlı geldik onun ihtiyacı olan bir selamsa bir selam vermek için buraya toplandık. İnşallah biran önce iyileşir” dedi.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Edirne’de ’Doktor Temel Modül’ eğitimi