a

Kılıçdaroğlu’nun fatura çıkışı soruldu

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kongo Demokratik Cumhuriyeti'nden Senegal'e

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kongo Demokratik Cumhuriyeti’nden Senegal’e giderken uçakta gazetecilerin sorularını yanıtladı. Erdoğan, “Kılıçdaroğlu faturasını ödemeyeceğini söylemişti. CHP zaten bu ülkeye verdiği zararın faturasını ödememişti. Böyle bir muhalefetten elektrik alabiliyor musunuz?” sorusuna, “Müslüm Baba gibi, tam damardan bir soru oldu.” sözleriyle yanıt verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kongo Demokratik Cumhuriyeti’nden Senegal’e giderken uçakta, gazetecilerin sorularını yanıtladı.

KILIÇDAROĞLU’NUN FATURA ÇIKIŞI SORULDU

Gündeme dair değerlendirmelerde bulunan Erdoğan, kendisine yöneltilen bir soruya verdiği cevapla dikkat çekti. Gazetecinin “İki hafta önce Kılıçdaroğlu elektrik faturasını ödemeyeceğini söyledi. CHP zihniyeti zaten bu ülkeye verdiği zararın faturasını ödememişti. Fatura ödememe alışkanlığı buradan mı geliyor? Böyle bir muhalefetten elektrik alabiliyor musunuz?” sorusuna Erdoğan şöyle yanıt verdi:

“DAMARDAN BİR SORU OLDU”

“Müslüm Baba gibi, tam damardan bir soru oldu. Zaten Cumhuriyet Halk Partisi, tarih boyunca hep bu millete fatura ödetti, hala ödetmeye devam ediyor. Ama şunu bilmesi lazım ki, artık o dönemler geride kaldı. Şu anda Adalet ve Kalkınma Partisi iktidarda. Sen elektrik faturasını ödememe yoluna mı gidiyorsun? Atılacak adım bellidir. Bir daha sen bu millete bedel ödetemezsin. O tarih oldu. Ondan sonra sokaklara çık bağır. Ankara’dan İstanbul’a da bir daha kolay kolay yürüyemezsin. Bir de bu işin bu yönü var.”

KAYNAK HABERLER.COM

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

“Kim bizi yutmaya kalkarsa boğazına dururuz”