DOLAR

32,7843$% 0.04

EURO

35,2146% 0.04

GRAM ALTIN

2.456,34%-0,04

ÇEYREK ALTIN

3.943,00%1,82

TAM ALTIN

15.697,00%1,80

BİST100

10.471,32%0,76

BİTCOİN

฿%

LİTECOİN

Ł%

ETHEREUM

Ξ%

RİPPLE

%

a

Kalp krizi geçirdi! Mehmet Ceylan adaylıktan çekildi

https://haberyum.com/wp-content/uploads/2023/08/masal-bahçe.png https://haberyum.com/wp-content/uploads/2023/10/134X550.jpg

31 Mart’a yapılacak olan lokal seçimlerde UYGUN Parti’den Sivas Belediye Lider adayı gösterilen Mehmet Ceylan, adaylıktan çekildi.

Parti binasında düzenlediği basın toplantısında konuşan Ceylan, “Geçirdiğim kalp krizi nedeniyle Sayın Meral Akşener’in de müsaadesini alarak bu kutsal vazifemden çekilmek zorunda kaldım” dedi.

“Benim büyük hayallerim vardı” diyen Ceylan, “Bildiğiniz üzere 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan lokal seçimlerde UYGUN Parti’den Sivas Belediye Lider adayı oldum. Doğup büyüdüğüm, büyük bir sevda ile bağlı bulunduğum Sivas’ımda 1999 yılında yapılan milletvekili seçimlerinde MHP’den Sivas milletvekili oldum. Bu misyon benim için büyük bir onur olmuştur. Bu fikirde tıpkı hislerle Sivas’ımıza hizmet etme hedefiyle 31 Mart 2024 yılında yapılacak olan seçimlerde UYGUN Parti’den belediye lider adaylığım kabul edildi. Benim Sivas’a geliş hedefim ve idealim, ‘Manda ve himaye kabul edilemez. Burada bir milletin kurtuluşunu hazırlayan kararlar verildi. Cumhuriyet’in temelini Sivas’ta attık’ diyen Ulu Başkan Mustafa Kemal Atatürk’e ve Cumhuriyetimize sahip çıkmak için yola çıktım. Bu kutsal hisleri ömrüm boyunca daima yüreğimde taşıdım ve yaşattım. Benim büyük hayallerim vardı: Sivas’ı büyük kent yapmak üzere, Sivas’ı gülen yüzlü, sevgi ve müsamaha kenti yapmak üzere, Sivas’ı endüstrileşmiş, çağdaş bir bilim kenti yapmak. Tarım ve hayvancılığa dayalı Anadolu’nun başkan kenti yapmak. Sivas’ta 80 bin beşere iş imkanı sağlamak. Sivas’ı göç veren değil, göç alan bir kent yapmak. Bütün bu hayallerimi gerçekleştiremeyeceğim için çok üzgünüm. Geçirmiş olduğum kalp krizi nedeniyle Sayın Meral Akşener’in de müsaadesini alarak bu kutsal vazifemden çekilmek zorunda kaldım. Bütün Sivas halkı ve dava arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Haklarını helal etmelerini istirham ediyorum. Her şeye karşın ömrümün sonuna kadar ülkem, milletim ve Sivaslı kardeşlerim için uğraş göstereceğimi herkesin bilmesini istiyorum“ diye konuştu.

KAYNAK: HABER7

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Kalp krizi geçirdi! Mehmet Ceylan adaylıktan çekildi