a

Incognito Blockchain, DeFi Privacy’yi Tanıttı!

https://haberyum.com/wp-content/uploads/2023/08/masal-bahçe.png https://haberyum.com/wp-content/uploads/2023/10/134X550.jpg

Kyber ağı içinde saklılık özelliklerini sunan Kyber Privacy’yi yayınladı.

Birinci olarak 24 Nisan’da tanıtılan bu teknoloji, akıllı kontratlara dayalı protokoller ismine anonimlik sağlıyor. Ayrıyeten bu teknoloji ile birlikte Ethereum tabanlı rastgele bir merkezsiz pratiğin pKyber’ı kendisine entegre etmesini mümkün kılıyor.

Ferdî DeFi Kesimi Şirket, DeFi’nin yeniliklerini keşfetmek isteyen tecrübeli kripto kullanıcılarının ve klasik yatırımcıların gitgide artan bir halde zımnilik telaşlarının olduğunu sav ediyor.

Bu entegrasyon ile birlikte Incognito, müşterilerinin etkinliklerini Ethereum’un muhasebe defterinden gizleme seçeneğini sunacak.

Incognito CEO’su Andrey Bugaevski, kendilerini merkezsiz bir formda kapalılık özelliklerini geliştirmeye motive eden şeyleri şu biçimde açıkladı;

Kyber Privacy’yi kullanmak için kullanıcıların Google (NASDAQ:GOOGL) Play store’dan ya da App Store’dan Incognito tatbikini indirmesi gerekmekte. Sonrasında ise anonimleştirilmiş Ethereum ya da ERC-20 tokenları ile birlikte ticaret yapabilir.

Bugaevski, Monero (XMR) ve Zcash (ZEC) üzere kapalılık odaklı paraların gelişimini işaret ederek, “kullanıcılara bâtın süreçlerini yürütmeleri için bir araç veriyorlar. Ama araştırmalarımıza nazaran, beşerler saklılık özellikleri için bu çeşit paralar kullanmak mahalline, favorileri olan Ethereum ve Bitcoin için bu özelliklerin gelmesini istiyor.” dedi.

Incognito’nun Kısa Vadeli Planları Incognito CEO’sunun açıklamalarına nazaran, şirket havuzlar arası ticaret işlevselliğini başlatmayı ve Uniswap için saklılık entregrasyonu yapmayı planlıyor. Başkaca şirket kredi verme ve kredi alma süreçleri içinde ayrıyeten zımnilik özelliklerini entegre etmeyi düşündüklerini belirtti.

Bu makale ilk olarak Muhabbit’te yayınlanmıştır

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Tüm hazırlıklar tamam! İşte 1 Temmuz’dan itibaren hayatımızda değişecekler