fbpx
a
  • Haberyum
  • Siyaset
  • İçişleri Bakanımıza saldırmak densizlik, terbiyesizlik ve alçaklıktır

İçişleri Bakanımıza saldırmak densizlik, terbiyesizlik ve alçaklıktır

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu arasındaki Suriyeli mülteci gerginliği hakkında yeni bir yorumda bulundu. Bahçeli, “İçişleri Bakanımıza saldırmak densizlik, terbiyesizlik ve alçaklıktır” dedi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun katıldığı bir canlı yayında Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ hakkında Suriyeli tartışmasına istinaden “Hayvandan aşağı biridir” ifadelerini kullanası büyük tartışma yarattı. Ertesi gün 11’de İçişleri Bakanlığı’na giden Özdağ, Soylu’ya yönelik sert ifadeler kullandı.

TARTIŞMALARA BAHÇELİ DE KATILDI

İkili arasındaki tartışmalara geçtiğimiz günlerde MHP lideri Bahçeli de katıldı. Bahçeli sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Türkiye’miz maksadı bulanık, meşrebi buruşuk, meselesi bunalım çıkarmak olan müflis odaklar eliyle karanlık bir ortama sürüklenmek, kavga ve kargaşa iklimine sokulmak istenmektedir” dedi.

ÖZDAĞ’DAN YANIT GELDİ: ADAYLIK KONUŞMASINI YAZDIM

Ümit Özdağ ise Bahçeli’nin bu sözlerine, “Bana meşrebi bozuk dememesi gerekir. Çünkü ben Ümit Özdağ, Sayın Bahçeli’nin adaylık konuşmasını yazan kişiyim. Meşrebim çok açıktır. Sayın Bahçeli meşrebi bulanık kişiyi 2 dönem vekil yapmaz” diye yanıt verdi.

BAHÇELİ’DEN BİR TEPKİ DAHA

MHP lideri Bahçeli, konuyla ilgili Ümit Özdağ’a bir kez daha tepki gösterdi. Grup toplantısında konuşan Bahçeli, “İçişleri Bakanımıza saldırmak densizlik, terbiyesizlik ve alçaklıktır” ifadelerini kullandı.

KAYNAK HABERLER

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

İmamoğlu’nun tepki çeken sözlerinin ardından yeni açıklama