a

Honor MagicWatch 2’nin yeni tasarımı ortaya çıktı

https://haberyum.com/wp-content/uploads/2023/08/masal-bahçe.png https://haberyum.com/wp-content/uploads/2023/10/134X550.jpg

Honor MagicWatch 2 için dünyanın her noktasından farklı sanatkarlar bir araya geldi, yeni saat yüzleri ve bunlara koordinasyonlu kayışlar tasarladı. Huawei Sağlık mobil pratiği üzerinden indirilebilen kişisel tasarım yeni saat yüzleri ve bunlara koordinasyonlu yeni kayışlar; Jacky Tsai, Giovanni Ozola, Wang DongLing ve Zhou Li gibi tanınmış çağdaş sanatkarların imzasını taşıyor. 

Dünyanın en kıymetli çağdaş pop sanatkarlarından biri olan Jacky Tsai, MagicWatch 2 için ürettiği “Floral Horse” ürününde çiçekler, taşlar ve birçok farklı elementle birlikte dinamik ve renkli bir görünüm elde edilmiş.

Fotoğraf, görüntü ve heykel üzere farklı disiplinlerde sanat ürünleri üreten Giovanni Ozola ise MagicWatch 2 için “One Day” isimli iki görünüm tasarladı.

Çin’in yaşayan en uygun kaligrafı olarak nitelendirilen ve bu yeteneğini resme de yansıtan Wang Dongling, MagicWatch 2 için hazırladığı dizaynda deneysel kaligrafik usulünü, ağır yeşil renk ve fırça darbeleriyle birleştirdi.

Çinli Zhou Li ise ülkenin en ilham verici kadın sanatkarlarından biri. Hazırladığı “The Peach Garden – Pink – Lines NO.3” yapıtında, dinamik çizgileri fırça darbeleriyle birleştirerek, bir nevi güç akışını temsil ediyor.

Honor MagicWatch 2 sahipleri tüm bu dizaynlara ve daha birçok farklı saat yüzüne, Huawei Sağlık pratiği üzerinden erişerek kullanabiliyorlar.

 

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Siber hatalıların gözü yeni mobil bankacılık müşterilerinde