a

HAVELSAN’da değerli atama

https://haberyum.com/wp-content/uploads/2023/08/masal-bahçe.png https://haberyum.com/wp-content/uploads/2023/10/134X550.jpg

Şirketten yapılan yazılı açıklamaya nazaran, 11 Ağustos 2015’te HAVELSAN Genel Yöneticisi olarak hizmete başlayan Ahmet Hamdi Atalay, yaklaşık 5 yıllık vadenin akabinde hizmetinden ayrıldı. HAVELSAN Idare Şurası kararıyla Atalay’dan boşalan vazifeye, HAVELSAN Eğitim ve Simülasyon Teknolojileri Genel Yönetici Yardımcısı Dr. Nacar vekaleten görevlendirildi.

Ahmet Hamdi Atalay, hizmet değişikliği nedeniyle HAVELSAN merkez binasında düzenlenen merasimde, son 5 yılda hedeflenen pek çok şeyi başarmış olmanın mutluluğu ile ayrıldığını kaydetti.

HAVELSAN’ın bundan sonra çok daha yeterli yanlarda olacağına inandığını tabir eden Atalay, “Mehmet Akif Beyefendi 3 yıldır HAVELSAN’da. Şirketi bilen, pek çok şeyi bir arada planladığımız bir arkadaşımızın bayrağı devralıyor olması da HAVELSAN için bir talih.” değerlendirmesinde bulundu.

Vazifesi devralan Nacar da birlikte vazife yaptıkları 3 yıl boyunca Atalay’ın pahalı ek ve yönlendirmelerinin olduğunu belirterek, şunları kaydetti:

“Devlet büyüklerimizin teveccühü ile Ahmet Bey’in bıraktığı yandan bayrağı daha yükseklere taşıma maksadında olacağız. Daima birlikte çalışacağız ve çalışanlarımızın da desteğiyle HAVELSAN’ı daha uygun noktalara getireceğiz. Bu bir bayrak değişimi, bize de büyük vazifeler düşüyor. Emek ve eklerinden ötürü Ahmet Bey’e çok teşekkür ederiz. Bu şirket kendisini hiçbir zaman unutmayacaktır.”

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Yerli helikopter Gökbey’in motoru için kıymetli imza