a
  • Haberyum
  • Teknoloji
  • Fitbit Charge 4 Türkiye’de satışa çıktı! İşte özellikleri ve fiyatı

Fitbit Charge 4 Türkiye’de satışa çıktı! İşte özellikleri ve fiyatı

https://haberyum.com/wp-content/uploads/2023/08/masal-bahçe.png https://haberyum.com/wp-content/uploads/2023/10/134X550.jpg

Bilkom, distribütörü olduğu Fitbit’in yeni modeli Fitbit Charge 4’ü satışa sundu. Dahili GPS, Active Zone Minutes, Spotify üzere yeni özellikleriyle Fitbit Charge 4, Fitbit’in en gelişmiş sensör & özellik kombinasyonuna sahip. 

Fitbit’in yeni geliştirdiği ve şimdilik yalnızca Charge 4’de bulunan ‘’Active Zone Minutes’’ özelliği, spor yaparken ya da etkin olunan anlarda geçirilen vadeyi, dinlenme kalp atış suratını ve yaş haberlerini baz alarak tahlil ediyor. Otomatik egzersiz algılama özelliği ile birçok farklı aktiviteyi tanıyarak takip eden Charge 4, Etkin Alan Mühleti ile yeni bir zatî ölçüm standardı getiriyor ve önde gelen sağlık kuruluşlarının teklifleri de baz alınarak haftalık olarak 150 dakikalık bir maksat için kullanıcıları motive ediyor. Böylece egzersizlerin sıhhatinize tesirlerini daha detaylı inceleyebiliyorsunuz.

Fitbit, kullanıcılarını desteklemek ve içinde olduğumuz güçlükle günlerde kişilerin canlı kalmasına yardımcı olmak için Fitbit pratiğinde 40 yeni Premium içerik sunuluyor. Buna ek olarak, Fitbit Premium’a yeni üye olanlar, uygulamayı 90 gün boyunca fiyatsız deneyebiliyor. Deneme vadesince şahsileştirilmiş sağlık malumatları, rehberlik, gelişmiş uyku araçları, şahsileştirilmiş programlar ve barre3, Daily Burn, obé fitness, Physique 57, POPSUGAR ve Yoga Studio: Mind & Body üzere 200’den ziyade çalışmaya erişilebiliyor. Premium’un kullanılamadığı yerlerde olup şimdi Fitbit Coach’u denemeyenler de, telefonda yahut bilgisayarlarda medya antrenmanları izleyebilecekleri 90 günlük fiyatsız deneme sürümüne Fitbit mobil tatbikinden erişebilecekler.

Charge 4 ve Charge 4 Special Edition, Vodafone’da satışa sunuldu. Haziran sonu itibariyle Arçelik, Medimartk, Hepsiburada, Gittigidiyor, Amazon ve Trendyol’da satışa sunulacak. Charge 4, 1.099 TL fiyatla siyah, bordo ve lacivert renk seçenekleriyle tüketicilere sunulacak. Charge 4 Special Edition ise 1.299 TL fiyatla, hususî granit reflektör/siyah dokuma kayış ve egzersiz ya da daha spor bir görünüm için klasik siyah kayışla satışa çıkacak.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

60 bin kişi Turkcell Akademi’de eğitim alıyor