a
  • Haberyum
  • Teknoloji
  • Fen ve Mühendislik Dergisi’nin 2023 Aralık sayısı yayımlandı

Fen ve Mühendislik Dergisi’nin 2023 Aralık sayısı yayımlandı

https://haberyum.com/wp-content/uploads/2023/08/masal-bahçe.png https://haberyum.com/wp-content/uploads/2023/10/134X550.jpg

ZBEÜ Karaelmas Fen ve Mühendislik Dergisi’nin 2023 Aralık sayısı okuyucularla buluştu.

Baş Editörü Prof. Dr. Yılmaz Yıldırım, derginin Aralık 2023 sayısını yayımlamanın gururunu taşıdıklarını belirtti. Yıldırım, derginin yayın ilkeleri çerçevesinde ilkeli, başarılı ve kaliteli bir şekilde 2011 yılından bu yana okuyucularıyla buluşmaktan memnuniyet duyduklarını ifade etti. Aralık 2023 sayısının, güncel literatüre bilimsel katkıda bulunacak nitelikte araştırma türü makalelerle dolu olduğunu vurgulayan Yıldırım, özellikle inşaat mühendisliği alanında 4 çalışma ile zenginleşen sayıda, maden, endüstri, bilgisayar ile gıda mühendisliği alanlarından birer makale, matematik alanında ise 2 makaleye yer verildiğini belirtti.

Verdiği desteklerden dolayı başta ZBEÜ Rektörü Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer, olmak üzere, yayında emeği geçen yazarlara, hakemlere, alan editörlerine, yayın kuruluna ve yayınevine teşekkür eden Yıldırım, titizlikle hazırlanan derginin yeni sayısının okuyuculara önemli katkılar sunmasını temenni etti.

Derginin Ocak 2011 sayısından itibaren yılda 2 sayı (Haziran-Aralık) ile yayımlandığını hatırlatan Yıldırım, 2024 yılında Nisan-Temmuz-Kasım ayları olmak üzere yılda 3 kez yayımlanma kararı alındığını da duyurdu.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Emine Erdoğan: “Bu vatan, tüm alanlarda ve sınırlarda, gençliğimize emanet”