a
  • Haberyum
  • Siyaset
  • Erdoğan’ın ‘vizyon’ sözlerine Kılıçdaroğlu’ndan yanıt gecikmedi!

Erdoğan’ın ‘vizyon’ sözlerine Kılıçdaroğlu’ndan yanıt gecikmedi!

Siyasetin gündemindeki hareketlilik tüm hızıyla devam ediyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip

Siyasetin gündemindeki hareketlilik tüm hızıyla devam ediyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bugün CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na “vizyon” eleştirisinde bulunmuştu. Kılıçdaroğlu’ndan yanıt gecikmedi. CHP lideri, Erdoğan’a çağrısı olduğunu söyleyerek “Erdoğan’ın da endişesi olmasın. Erdoğan’ın ufku nasıl açılırmış ben vizyon konuşmasında ona göstereceğim” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Kılıçdaroğlu arasında “vizyon” polemiği sürüyor. Son dönemde sık sık “Türkiye Yüzyılı” vizyonunun altını çizerek göndermeler yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, bugün de Kılıçdaroğlu’na “Bu zatın siyasi hayatında ilk kez bir vizyon açıklamaya hazırlandığını ilan etmesinden memnuniyet duyduk” diyerek eleştirilerini yöneltmişti. Kılıçdaroğlu’ndan Erdoğan’a yanıt geldi.

“BÖYLE BOŞ KONUŞMAYA DEVAM ETSİN”

Kılıçdaroğlu, Çankaya’daki Zübeyde Hanım Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen programın ardından gazetecilerin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın AK Parti TBMM Grup Toplantısı’nda kendisine yönelttiği eleştirileri hatırlatması üzerine, şunları söyledi:

“Böyle boş konuşmaya bırakın devam etsin. Kendisine bir çağrım var. 3 Aralık’ta gelsin, benim konuşmamı dinlesin, vizyon nedir kendisine öğreteceğim. Bundan hiç kimsenin endişesi olmasın. Erdoğan’ın da endişesi olmasın. Erdoğan’ın ufku nasıl açılırmış ben vizyon konuşmasında ona göstereceğim.”

kaynak mynet

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Teröristlerin kökünü kazıyacağız