a
  • Haberyum
  • Siyaset
  • “Erbakan’ın partisini kapatanlar, Yine Refah’ı övüyor”

“Erbakan’ın partisini kapatanlar, Yine Refah’ı övüyor”

https://haberyum.com/wp-content/uploads/2023/08/masal-bahçe.png https://haberyum.com/wp-content/uploads/2023/10/134X550.jpg

Yeniden Refah Partisi; İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere büyükşehir ve vilayetlerde aday çıkarma kararı aldı. 

Millet Haber Ajansı Genel Yayın Direktörü Sinan Burhan, Yine Refah Partisi Genel Lideri Fatih Erbakan’ın kararıyla ilgili dikkati çeken değerlendirmelerde bulundu. 

TV100’de Taksim Meydanı Programına katılan Burhan, “Erbakan’ın partisini kapatanlar Yine Refah Partisi’ni övüyor” dedi. Burhan, şunları söyledi:

“28 Şubat periyodunda Erbakan hocayı boncuk boncuk terleten bir takım bugün Fatih Erbakan güzellemesi yapıyor. Artık Fatih Erbakan güzellemesi yapan CHP’ye yakın medya ve siyasetçiler, 28 Şubat sürecinde Erbakan’ın partisi kapatılırken “Anıtkabir’de boncuk boncuk terledi” diye manşetler atılırken, hükümet devrilirken Hakikat Yol Partisi bölünürken, niye demokrasi ismine o vakit Erbakan’a sahip çıkmadılar? İşte samimiyet testi burada. Madem Necmettin Erbakan’ı bu kadar seviyordunuz niye o vakit, takviye olmadınız? Hükümet devrildi Parti kapatıldı. İşte AK Parti tabanı da muhafazakar taban da bunu unutmadığı için Tekrar Refah Partisine bu noktada şerh düşüyor.”

KAYNAK: HABER7

KAYNAK: HABER7

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Tekrar Refah Partisi 2’si büyükşehir 80 belediye lider adayını daha açıkladı