a

Ekonomi yönetimine eleştiri

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısında konuştu. Polislerin uzun çalışma saatlerine değinen

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısında konuştu. Polislerin uzun çalışma saatlerine değinen Kılıçdaroğlu, “Hiç merak etmeyin, Emniyet’te yasa dışı talimatları kim verirse hesabını verecektir” dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısında konuştu. Kılıçdaroğlu’nun açıklamalarından öne çıkanlar şöyle: 

Emekli polisler de aramızdalar. Sizin dertlerinizi çok iyi biliyorum. İkinci bir emre kadar talimat gelir, polis orada bekler. İkinci emrin ne zaman geleceği belli değil. 24 saat çalışan polis kardeşlerimi de biliyorum. Hiç merak etmeyin, Emniyet’te yasa dışı talimatları kim verirse halkın iktidarında onun hesabını verecektir. 

EKONOMİ YÖNETİMİNE ELEŞTİRİ

Diyordu ya ben faize karşıyım. Faiz haramdır diyen kardeşlerim dinlesinler. Bankaların bir numaraları geliri faizdir. Bu yılın ilk iki ayında bankaların karı yüzde 322,8 artmış. Kamu bankalarının geliri ise yüzde 540 oranında artmış. Faizcilere hizmet eden bir hükümetimiz var. 

Saraylı kafasıyla devlet yönetilmez. Bir yerden değil, beş yerden maaş alanlar, hakkı olmadığı halde devletin önemli makamlarına getirilenler, beşli çeteler, beşli çetelerden beslenenler, televizyon ekranlarında bir partiliymiş gibi savunan gazeteciler. Bunlar bir bütün. 

KAYNAK HABER 7

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

6’lı ittifak açıklaması