a
  • Haberyum
  • Siyaset
  • Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Milli iradenin üstünlüğü ilkesine hep birlikte bağlı kalarak tüm oyunları bozduk, tüm senaryoları yırtıp attık”

Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Milli iradenin üstünlüğü ilkesine hep birlikte bağlı kalarak tüm oyunları bozduk, tüm senaryoları yırtıp attık”

(Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’ndeki 30 Ağustos Zafer Bayramı Özel Konseri ve 100. Yıl Marşı Tanıtım Programı’nda açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Milli iradenin üstünlüğü ilkesine hep birlikte bağlı kalarak tüm oyunları bozduk, tüm senaryoları yırtıp attık. Türkiye Yüzyılı’nı inşa etme yolunda ilerleyen bir ülkeyiz. Yıllarca bu ülkenin ve milletin enerjisini hamasetle emenlerin, kendi korkaklıklarını, kendi zaaflarını devletin siyaseti gibi sunanların devri kapanmıştır. Asıl kutlamayı 29 Ekim’de yapacağız. Milli Mücadelenin ilk asrını geride bırakmamıza ilişkin kutlamalar zincirinin son halkasını tarihimize eklemiş olacağız. Küresel iletişim mecralarının da desteğiyle Türkiye hakkında içeride dışarıda sahte imaj sergileniyor. TEKNOFEST gençliği büyük bir coşkuyla yarınlara doğru yürüyüşte” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Bakan Göktaş, bakanlığın desteklediği çocuklarla TEKNOFEST’e katıldı