a

Call of Duty için yapılan erteleme kararları duyurusu!

https://haberyum.com/wp-content/uploads/2023/08/masal-bahçe.png https://haberyum.com/wp-content/uploads/2023/10/134X550.jpg

ABD’deki protestolara bir tepki de Call of Duty tarafından geldi.  Call of Duty: Modern Warfare ve Call of Duty: Mobile için şirketin resmî Twitter hesabından duyuru yapıldı. Bu duyuruya göre iki oyun için de kullanıcıların yeni güncellemeler için biraz beklemesi gerekiyor. Call of Duty: Modern Warfare ve Call of Duty: Mobile yeni sezon için beklemek gerekiyor.

Call of Duty: Modern Warfare ve Call of Duty: Mobile yeni sezon

2020 yılı gerçekten birçok olumsuzluğu içinde barındırıyor ve keşke yaşanmasaydı dedirtiyor. Corona virüsü ile başlayan ve sonrasında çeşitli doğal afetlerle seyreden 2020 yılı son günlerde ABD’de ırkçılık sebebiyle bir kişinin hayatını kaybetmesi ve bunun sonrasında yaşanan olaylar ile devam ediyor.

Polis memurunun George Floyd’u öldürmesi üzerine başlayan protestolar ABD’nin neredeyse bütün eyaletlerine yayılmış durumda. Bu kapsamda birçok şirket ve ünlü sima konu hakkında paylaşımlar yaptı. Bu paylaşım furyasına yeni sezonunu birkaç gün içinde yayımlaması planlanan Call of Duty da katıldı.

Call of Duty’nin resmî Twitter hesabından yapılan duyuruya göre, George Floyd olayları sebebiyle oyunun yeni sezonu erteleniyor. Sony, bu haftanın büyük PS5 etkinliğini iptal ettikten saatler sonra Activision ve Infinity Ward, Call Of Duty: Modern Warfare ve Warzone’un yeni sezon güncellemesinin bu hafta yayımlanmayacağını duyurdu.

Daha önce planlandığı kadarıyla 3 Haziran tarihinde gelmesi beklenen Call Of Duty: Mobile’ın da yeni sezonu gecikiyor. Yeni tarihler hakkında bilgi paylaşılmadı ancak haftaya yayımlanması bekleniyor.

Kaynak: ShiftDelete

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Eski Macbook Pro sahiplerini üzecek haber!