a

SUV ve kamyonet bir arada: Land Rover Colossus

https://haberyum.com/wp-content/uploads/2023/08/masal-bahçe.png https://haberyum.com/wp-content/uploads/2023/10/134X550.jpg

Land Rover, geniş SUV yelpazesine sahip olan bir şirket. Geçtiğimiz günlerde ADIStudio adlı şirket Land Rover Colossus tasarımı yayınladı. Yayınlanan konsept araç hem kamyonet hem de SUV özellikleri taşıyor.

Land Rover Colossus tasarımı yayınlandı

Tasarımı Arjantin’de bulunan Advanced Design – Innovation Studio‘da (ADIStudio) Nicolas Araya tarafından hazırlanan araç, henüz şirket tarafından onaylanmadı. Ancak bu tasarım ile bir araç üretilmesi olası gözüküyor.

Land Rover Colossus tassarımı yayınlandı

Hem SUV hem kamyonet özelliklerine sahip olan Colossus, pratikliği en üst seviyeye çıkarmayı amaçlıyor. Aracın göze çarpan özelliklerinden biri bagaj kısmının hareket ederek 7 koltuklu SUV veya kamyonete dönüşebilmesi.

Aracın boyutları ve bu özelliği sayesinde istediğiniz boyuttaki eşyayı Colossus ile taşıyabilir, 7 kişilik oturma düzeni sayesinde ise rahat bir seyahat keyfi yaşayabilirsiniz. Örneğin motosiklet taşımak isterseniz C sütununda bulunan sürgüler yardımı ile aracınızı kamyonete çevirip rahatça taşıyabileceksiniz.

Diğer Land Rover modellerine benzeyen ön kısım ile dikkat çeken model, LED far ve ön ızgara konusunda yenilikçi dokunuşlar ile kullanıcılara sunulan tasarım birçok kişi tarafından beğenildi.

Tasarım sadece dış kısmı içeriyor olsa da iç kısımda da yenilikçi özelliklerin yer alacağı tahmin ediliyor.

Kaynak: ShiftDelete

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Toyota Hilux yenilenen tasarımıyla karşınızda