a

Bahçeli’den son dakika lokal seçim açıklaması

https://haberyum.com/wp-content/uploads/2023/08/masal-bahçe.png https://haberyum.com/wp-content/uploads/2023/10/134X550.jpg

Devlet Bahçeli’nin konuşmasından satır başları şöyle:

“İrfan insanın kendini, kendi gerçeklerini, cevheri bilmesi demektir. İstiklal ve istikbal haklarımızın garantisi budur. Anadolu irfanına güveniyoruz. Köküne yabancılaşmış, ulusal kültürden uzaklaşmış olan siyasi hilkat garibelerinin milletimizin hassasiyetlerine hürmet duyması mümkün değildir. Bunlar ne kendilerine ne ülkeye ne millete yararları dokunamaz. İnsan onuruna saygılı değillerdir. Koltuk, makam için her kirli bağa hazır, melanete istekli olan siyaset devşirmelerine ülkemizin parlak geleceği emanet edilemez.

YEREL SEÇİMLER MESAJI

14 ve 28 Mayıs seçimlerinden sonra 31 Mart Mahalli Yönetimler seçimleriyle Türkiye’miz güzelce hızlanacaktır. 30 büyükşehir, 51 vilayet olmak üzere toplamda 1389 belediyenin 5 yıllık yol haritası Türk milleti tarafından belirlenecektir.

DEM’lenmiş CHP, Anadolu irfanı karşısında mağlup olacaktır. Terör örgütleri, bölücü maşalar, ekonomik tetikçiler, emperyalizm piyonları, Cumhuriyet karşıları 31 Mart’ta hiç unutmayacakları bir ders alacaktır. Cumhur İttifakı 31 Mart seçimleriyle Türkiye’nin geleceğini inşa edecek, demokrasi meşalesiyle aydınlatacaktır.

Adaylarımız milletimizin takdirini kazanmıştır. Şu ana kadar 385 belediye lider adayı ilan edilmek suretiyle duyurulmuştur. Boyun eğmeyiz, teslim olmayız, hiçbir odağa Cumhur bizim Türkiye hepimizindir. Canla başla Türkiye için çalışacağız.

“DEM’LENMİŞ CHP GİDECEK, TÜRKİYE YÜZYILI GELECEK”

İstanbul Büyükçekmece Belediyesi’nde vuku bulan şaibeler, kaba güç şovları her vicdan sahibi tarafından telin edilmiştir. CHP’nin siyasi ayaları bozulmakla kalmamış, bu zihniyet milletle ortasına duvar çekmiştir. CHP’nin dikişi yama tutmayan genel liderine hatırlatmak isterim ki Türkiye’de ‘Dersim’ diye bir vilayet yoktur. Olan ise tunç yüreklilerin yaşadığı Tunceli’dir.

Ankara’yı, İzmir’i CHP’den kurtarmak istiklalin erdem bahsidir. Ankara’da DEM’lenip Kandil’den dökülen CHP gidecek, hasretle beklenen huzur gelecektir. DEM’lenmiş CHP gidecek Türkiye Yüzyılı gerçekleşecektir.

CHP’de çatlak sesler, çamur hesaplar öne çıkmıştır. İç karışıklık had safhadadır. Bir siyasi acziyete inanç duyulamaz, mahallî idarelerde sorumluluk verilemez. İstanbul muradına erecek, Ankara’ya altınok mühür vuracak. İzmir’de de dağın sıcaklığı tuncu eritip savuracaktır.

İLK MİTİNG MERSİN’DE

Devletimizin bekası, milletimizin refahı, vatanımızın selameti için Cumhur İttifakı vardır, hazırdır. MHP yüksek bir sorumluluk hissiyle dava arkadaşlarımızın titiz çalışmalarıyla üstüne ne düşüyorsa sonuna kadar yapacak.

İlk açık hava toplantımızı Misak-ı Ulusal’ın ilan edilişinin 104’üncü yılında Mersin’de yapma kararı aldığımızı, 4 Şubat’ta da Manisa’da gerçekleştireceğimizi paylaşmak istiyorum.

İSRAİL’İN GAZZE SALDIRILARI

Bölgesel krizlerin tırmandığı, çatışmaların tahrik edildiği bir periyottan geçiyoruz. İsrail’in sürdürdüğü katliamlar devam etmektedir. Bayan ve çocuk olmak üzere 25 bine yakın insan terör devleti İsrail’in ataklarıyla hayattan koparılmıştır. Dileğimiz BMGK’nin yapacağı toplantıda barışa hizmet eden kararın çıkmasıdır.

Yemen huzursuz ve sancılıdır, Rusya-Ukrayna krizi canlıdır, İran-Irak-Pakistan ortasında kutuplaşma yaşanmaktadır. Irak’taki İran taarruzları, İran’ın Pakistan’a, Pakistan’ın İran’a akınları hiçbir biçimde legal görülemeyecek, restleşmenin kazananı emperyalizm olacaktır.

“BUGÜN KUŞATMA İÇİMİZDEKİ İŞBİRLİKÇİLERLE YÜRÜTÜLMEKTE”

Ülkemizin bir kuşatma altında tutulduğu, buna benzeri durumların sık sık yaşandığına şahit olunacaktır. Türk milletinin varlığından ürken sömürgeci güçler, daima olarak üzerimize atak etmiştir. Global mevziler tahkim edilmiştir. Kimi vakit iç hassasiyetleri kaşıyarak, kimi hainleri görevlendirerek kimi vakit da savaşlarla sonuç alınmak istenmiştir.

İmparatorluğumuz birinci kuşatmaya deniz ve okyanuslarda maruz kalmıştır. İkinci kuşatma Kuzey Afrika üzerinden yapılmış, buralar hakimiyetimizden alınmıştır. Üçüncü kuşatma Arap Yarımadası üzerinden gerçekleşmiş, topraklar teker teker kaybedilmiştir. Dördüncü kuşatma Balkanlarda icra edilmiştir. Hakikaten evladı Fatihan’ın sıkıntısı bitmemiştir. Beşinci kuşatma da adalar ve Kıbrıs üzerinden yapılmıştır. Çizilen bu sonlar vakit aşımına uğramayacak Misak-ı Ulusal ile belirlenmiştir.

Bu kuşatmaların daha yabanisi bugün içimizdeki işbirlikçilerle yürütülmektedir. Bu kez maksat kardeşliğimizdir, ulusal birlik ve bekamızdır. Şer ittifakının üniter yapımıza cephe almasının nedenini burada aramak lazımdır.

Yeni amaçları 31 Mart’tır. Bölgemizdeki istikrarsızlıkları ülkemize ithal etmek için çırpınan mandacıları uyarıyorum; gittiğiniz yol yol değildir. Bu vatanı, bu milleti, bu devleti canımız değerine savunamazsak, sizin şirret oyunlarınıza karşı sessiz kalırsak yastığımız mezar taşı olsun.

KAYNAK: HABER7

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

ÂLÂ Parti’den aday olan Ecel’den Turgut Altınok’a takviye