a

Bahçeli’den kıymetli açıklamalar

https://haberyum.com/wp-content/uploads/2023/08/masal-bahçe.png https://haberyum.com/wp-content/uploads/2023/10/134X550.jpg

Bahçeli’nin açıklamalarından satır başları:

14 Mayıs ve 28 Mayıs 2023 tarihlerinde yapılan seçimlerle Türk ve Türkiye Yüzyılı’nın meşalesi yakıldı. 5 yıl evvel Manisa’yı tekrar ehline emanet ettiniz. Allah razı olsun sizlerden. 8 ay evvel tekrar Manisa’ya sahip çıktınız. Manisa varlığına ve birliğine ipotek koydurmayacaktır zira Manisa bizim Türkiye hepimizindir. 31 Mart’ta sandığa sahip çıkacak mısınız?

Soruyorum sizlere, vakti geldiğinde sandığa gittiğinizde Cumhur İttifakı’nı seçecek misiniz? Cumhur İttifakı’nın pahalı adaylarına oy verecek misiniz? Manisa’ya yakışan da budur. Bir sefer daha kuvvetli iradenizi duymak, Manisa üzerinde hesap yapanlara da duyurmak istiyorum. 31 Mart’ta bir miyiz? 31 Mart’ta bir arada miyiz? 

Allah’a şükürler olsun ki Manisa kararını vermiştir. Neye inanırsanız inanınız, hangi partiye gönül verirseniz veriniz, namus ve vatan borcu olan oyunuzu kullanmak için sandığa gidip ortak paydada buluşmanızı bilhassa rica ediyorum. Manisa bizim Türkiye hepimizindir. Entrika siyaseti ile fazilet siyasetini birebir kalıba sokamayız. Üreterek gelişeceğiz, geliştikçe büyüyeceğiz. Hizmet kervanımız 31 Mart’tan sonra hızlanacak. 

Belediye demek insan onuruna, insan onuruna hürmetle bağlı muamele demektir. Gözyaşlarını silmeyen, solmuş ümitleri diriltmeyen belediye gerçek manada misyon ve sorumluklarını yerine getirmiş sayılamaz.

“TAKSİ SÜRÜCÜMÜZÜN KATLEDEN ALÇAK VATANDAŞLIKTAN ÇIKARILMALI”

31 Ocak gecesi tertemiz bir taksi sürücümüz üşümesin diye aracına aldığı bir cani tarafından vuruldu ve hayattan koparıldı. DEM’ci ve bölücü bu caninin herkese güvenmeyeceksin kelamı de kamera kayıtlarına yansıdı. Sürücümüzün ailesine başsağlığı diliyorum. Yeminli Türkiye düşmanları kara propagandalarına sürat kesmeden devam etseler de birbirimize güvenmekten, birimize sarılmaktan vazgeçmeyeceğiz. Berbatlığa, karamsarlığa teslim olmayacağız. Ulusal birlik ve kardeşliğimizden taviz vermeyeceğiz. Teröre ve teröriste acıma olamaz. En ağır halde cezalandırılması ve bir daha güneş ışığı görmemelidir. Taksi sürücümüzü katleden alçağın vatandaşlıktan çıkartılması adalet mecburiyetidir.

Fatih Camii imamına yapılan saldırısı, Santa Maria Kilisesi’nde işlenen Cinayet, Diyarbakırlı Ramazan Hoca’ya yapılan suikast, Türkiye aleyhine yapılan hücumların birkaçıdır.

CAN ATALAY KARARI

TBMM’de Hatay vekili Atalay hakkında Yargıtay kararı okunurken ahlak ve ölçüye sığmayan protesto şovları demokratik hak olarak gösterilemez. Atalay Seyahat Parkı davasında karar almıştır. Bu kararın uygulanmasından öbür seçenek kalmamıştır. AYM tarihi kusurun faili olarak hak ihlali kararı vermiş ve tartışmaların fitilini ateşlemiştir. Nerede bir hatalı varsa, Türkiye’ye kim hasımlık beliyorsa AYM onların hizasında ve onların lehine hak ihlali kararını cömertçe açıklamaktadır. 

KAYNAK: HABER7

KAYNAK: HABER7

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Bakan Koca: Devletin tüm imkanları seferber edildi