a

Bahadır Yenişehirlioğlu: İstanbul’u mahvettiler

https://haberyum.com/wp-content/uploads/2023/08/masal-bahçe.png https://haberyum.com/wp-content/uploads/2023/10/134X550.jpg

AK Parti Küme Başkanvekili Bahadır Yenişehirlioğlu, “Dünyanın bir köşesinde mazlumun gözyaşı akıyorsa, bir yetimin kanı dökülüyorsa, bir zulüm kelam konusu ise bu coğrafyanın sesi yeryüzüne yükseliyor. O nedenle Türkiye’nin daha güçlü olması lazım.” dedi.

Yenişehirlioğlu, Ardahan Gençlik Merkezi’nde düzenlenen partisinin “Ardahan Aday Tanıtım Toplantısı”nda, birlikte hareket etmenin sonucunda Ardahan ve Türkiye’nin kazanacağını söyledi.

Şiarlarında hizmet yapmama üzere bir şeyin bulunmadığını lisana getiren Yenişehirlioğlu, şöyle devam etti:

“Ama ünsiyet denen bir şey var. Daha rahat ünsiyet kurduklarımızla hizmeti daha hızlandırırsınız. El ele tutuşursunuz. Ardahan hizmet istiyorsa şu koç üzere adamı seçer. Biz zati milletin dışında milletten farklı bir parti değiliz. AK Parti kurulduğu günden beri mayasını bu millet attı. Hamurunu bu millet yoğurdu. Dokusunu bu millet dokudu. Biz milletin ta kendisiyiz. Bütün farklılıklarımızla, bütün renklerimizle memleketimize hizmet etmeyi kendimize şiar bilmişiz. Aslında dilek ettiğimiz sonuçları gerçekleştirmezsek 22 yıldır iktidarda olabilir miyiz? Bu durum milletin gönlünde yer ettiğimizin göstergesidir.”

Yenişehirlioğlu, eksikliklerin ve yanılgıların olabileceğini lakin bunların da yeniden kendilerinin düzelteceğini belirtti.

İSTANBUL’U MAHVETTİLER

AK Partililerin memleket sevdalı beşerler olduğunu, bulundukları her yerde belediye hizmetlerini layıkıyla yerine getirdiklerini lisana getiren Yenişehirlioğlu, “İstanbul’u çok yakından bilen biriyim. Dünyanın en hoş metropollerinden biri inanılmaz derecede geriye gitti. Emanet ettiklerimizi bile koruyamadılar. İstanbul’u mahvettiler. Allah’ın müsaadesiyle hem İstanbul’da hem Ardahan’da kazanacağız. Kâfi ki birlik beraberliğimizi koruyalım.” ifadelerini kullandı.

TÜRKİYE’NİN HER VAKİT GÜÇLÜ OLMASI LAZIM

Türkiye’nin güçlü bir ülke olduğunu, mazlumlar için daha da güçlenmesi gerektiğini vurgulayan Yenişehirlioğlu, şunları kaydetti:

“Bizim dışarıda da içeride de düşmanımız çok. Tarih sahnesinde daima bu türlü olmuştur. Biz bu milletin has evlatları olarak dış güçlerin oyunlarını da onların iç uzantılarını da maşalarının oyunlarını da bozmayı her daim bildik. Birlik beraberliğimizi her daim gösterdik. Omuz omuza verdik. Şu Anadolu coğrafyasında öteki hiçbir yerde bizim üzere bir ülke yoktur. Dünyanın bir köşesinde mazlumun gözyaşı akıyorsa, bir yetimin kanı dökülüyorsa, bir zulüm kelam konusu ise bu coğrafyanın sesi yer yüzüne yükseliyor. O nedenle Türkiye’nin daha güçlü olması lazım. Bu da birlik ve beraberliğimizi koruduğumuz taktirde olur. Türkiye’deki belediyeleri alıp hizmet kervanımızı sürdüreceğiz.”

 

KAYNAK: HABER7

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

MHP’de 55 belediye lider adayı daha açıklandı