fbpx
a
reklam bursa seo hizmetleri

5 Dakikada Gerçek Ay Burcu Hesaplama

Ay burcu hesaplama ile hiç yeni aşkınızın Cuma günü doğacağını ya da o özel kişiyle Nisan ayının ikinci Cuma günü olmayı mı tercih edeceğinizi söyleyen bir burç gördünüz mü? Bu soruların cevabını bilmeyi mi tercih edersin yoksa bu soruların cevabını bilmemeyi mi tercih edersin? Ya burç size Mart ayının üçüncü Cuma günü evleneceğinizi söylese ve bu olayın ne zaman gerçekleşeceğini bilmek ister miydiniz? Ya burç önemli bir sınava gireceğinizi veya sınava girmek için New York’a uçmanız gerekebileceğini söylüyorsa? Bu sorulardan herhangi birine evet yanıtı verdiyseniz, aşk hayatınız hakkında daha fazla bilgi edinmek için ay burcu hesaplama kullanmak isteyebilirsiniz.

Birçok durumda burçlar çok doğru olabilir ve olayların tarihlerini ve saatlerini doğru bir şekilde tahmin edebilir. Bu, aşkı ve hatta bir kariyer bulmaya çalışan insanlar için iyi bir bilgidir. Ay astrolojisi çeşitli nedenlerle kullanılır ve birçok insan için faydalı olabilir. Örneğin, bir kadın uyumlu bir kocası olup olmadığını öğrenmek isterse, o zaman ay yıldız haritası kullanmak ona çalışması için iyi bilgiler verir.

gunes ve ay burcu hesaplama
gunes ve ay burcu hesaplama

Ay Burcu Ne Demek?

Ay burcu hesaplama, siz ve gelecekteki kocanız veya karınız arasındaki uyumluluğu belirlemenize yardımcı olacak bir araçtır. Bir kadının ay burcu doğum tarihine göre, ay burcu olarak doğan kişiye göre belirlenir. Ayın karanlık tarafında doğan kadınlar, karanlık, uğursuz cadı, ay kara kraliçesi ve benzeri gezegenlerle ilişkilendirilmiştir. Bu kadınlar aynı zamanda kan ve ölümle de ilişkilidir. Sözde gece gökyüzü ve benzeri ile ilgili.

Çoğu astrolog, ay burcunu ve ayın konumuna bağlı olarak gelişebilecek ilgili kişilik özelliklerini belirlemeye yardımcı olması için bir dolunay burç hesaplayıcısı kullanır. Ay, hamile kalmak için en doğru zaman olan yeni evresindeyse, kişinin doğurgan olma ihtimalinin yüksek olduğu söylenir. Dolunay, bir kadının hayatında önemli bir olaydır. Bu aynı zamanda hamile kalmak için en iyi zamandır. Ay, güneşin tam karşısında olan hilal evresindeyse, gebe kalma olasılığı daha düşüktür. Bu, ay ayın ilk ve son çeyreğinde olduğunda olur.

Çin Burcu Hesaplama

Çevrimiçi olarak kullanılabilen farklı ay burç hesaplayıcı stilleri vardır. Kolay okunabilirlik için biçimlendirilmiş olanı veya boş zamanlarınızda yazdırabileceğiniz bir PDF dosyasını kullanabilirsiniz. Bazı hesap makineleri diğerlerinden daha karmaşıktır. Bir İnternet araması, farklı tarzdaki ay burçları hesaplayıcılarının sonuçlarını verecektir. Gebe kalma tarihini hesaplamak için birden fazla denklem kullananlar var. Hem aylar hem de haftanın günleri için hesap makinesine sahip olanlar ve ek hesaplamaya ihtiyaç duymayanlar bile var.

Ay burcu
Ay burcu

Ay Burcu Hesaplama

Bir ay burcu hesaplayıcısı, bir kadının döngüsünün grafiğini çıkarmak için mükemmel bir araç olabilir. Ayın evrelerini belirlemek için de kullanılabilir. Ay, ay boyunca çeşitli zamanlarda çeşitli benzersiz, değişen pozisyonlarda görünür. Bir kadının adet döngüsü, kendi kişisel ay burç hesaplayıcısı kullanılarak yakından çizilebilir.

Bir İnternet araması, doğru olduğu kanıtlanmış ay burç hesaplayıcıları için sonuçlar verecektir. Bu hesap makinelerinin doğruluğu, onlara görüşlerini bildiren okuyucular tarafından test edilmiştir. Bu okuyucular, ay evresinin doğruluğunu iyi, adil veya zayıf olarak değerlendireceklerdir. Kullanıcı, derecelendirmesini kabul etmeyi veya itiraz etmeyi seçebilir.

yukselen ve ay burcu hesaplama
yukselen ve ay burcu hesaplama

Ay burcu, kişinin kendini anlamasında ve kişinin doğum için kişisel zamanını belirlemesinde önemli bir araçtır. Bu nedenle, kullanıcı dostu bir ay burç hesaplayıcı bulmak iyi bir fikirdir. Bu araçlardan bazıları birkaç fare tıklamasından başka bir şey gerektirmez. Sıradan bir kişinin kullanması için kafa karıştırıcı ve zor olacak şekilde tasarlanabilirler, ancak anlaşılması gerçekten kolaydır. Ay, ay boyunca farklı zamanlarda çeşitli benzersiz konumlarda görünür, bu da onu harita için mükemmel bir konu haline getirir.

yükselen ve ay burcu hesaplama,Güneş ve Ay burcu hesaplama,Ay burcu,Yükselen burç HESAPLAMA,Güneş burcu HESAPLAMA,Merkür burcu hesaplama,Ay ve Venüs burcu hesaplama, ay burcu hesaplama,yükselen ve ay burcu hesaplama,vedik astroloji ay burcu hesaplama,yükselen ay burcu hesaplama,vedik astrolojiye göre ay burcu hesaplama,ay burcu hesaplama moyra,ay burcu hesaplama tablosu,ay ve güneş burcu hesaplama,güneş ve ay burcu hesaplama,yükselen burç ve ay burcu hesaplama,ay burcu uyumu hesaplama,kara ay burcu hesaplama, ay güneş burcu hesaplama,hint astrolojisi ay burcu hesaplama,vedik ay burcu hesaplama,yükselen burç ay burcu hesaplama,

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Çin Burcu Hesaplama 5 Dakika

HIZLI YORUM YAP