fbpx
a

5 Dakikada Gerçek Ay Burcu Hesaplama

Ay burcu hesaplama ile hiç yeni aşkınızın Cuma günü doğacağını ya da o özel kişiyle Nisan ayının ikinci Cuma günü olmayı mı tercih edeceğinizi söyleyen bir burç gördünüz mü? Bu soruların cevabını bilmeyi mi tercih edersin yoksa bu soruların cevabını bilmemeyi mi tercih edersin?

Ya burç size Mart ayının üçüncü Cuma günü evleneceğinizi söylese ve bu olayın ne zaman gerçekleşeceğini bilmek ister miydiniz? Ya burç önemli bir sınava gireceğinizi veya sınava girmek için New York’a uçmanız gerekebileceğini söylüyorsa?

Bu sorulardan herhangi birine evet yanıtı verdiyseniz, aşk hayatınız hakkında daha fazla bilgi edinmek için ay burcu hesaplama kullanmak isteyebilirsiniz.

  • Her insanın sahip olmuş olduğu bir burç vardır. İnsanların burçları doğum tarihlerine göre belirlenir. Kişinin sahip olmuş olduğu burç onun karakteristik ve fiziksel özellikleri ile ilgili bilgi verir. Aynı şekilde kişinin ay burcu da doğru bir şekilde hesaplanmalıdır.
  • Kişinin doğduğu gün doğduğu anda gökyüzünde ay’ın bulunmuş olduğu konuma göre ay burcu belirlenir. Ay burcu ile kişinin başka insanlar tarafından nasıl algılandığı belirlenmiş olur. Bu sebeple ay burcu doğru olarak hesaplanmalıdır.
  • Birçok durumda burçlar çok doğru olabilir ve olayların tarihlerini ve saatlerini doğru bir şekilde tahmin edebilir. Bu, aşkı ve hatta bir kariyer bulmaya çalışan insanlar için iyi bir bilgidir.
  • Ay astrolojisi çeşitli nedenlerle kullanılır ve birçok insan için faydalı olabilir. Örneğin, bir kadın uyumlu bir kocası olup olmadığını öğrenmek isterse, o zaman ay yıldız haritası kullanmak ona çalışması için iyi bilgiler verir.
gunes ve ay burcu hesaplama
gunes ve ay burcu hesaplama

Ay Burcu Ne Demek?

Ay burcu hesaplama, siz ve gelecekteki kocanız veya karınız arasındaki uyumluluğu belirlemenize yardımcı olacak bir araçtır. Bir kadının ay burcu doğum tarihine göre, ay burcu olarak doğan kişiye göre belirlenir.

Ayın karanlık tarafında doğan kadınlar, karanlık, uğursuz cadı, ay kara kraliçesi ve benzeri gezegenlerle ilişkilendirilmiştir. Bu kadınlar aynı zamanda kan ve ölümle de ilişkilidir. Sözde gece gökyüzü ve benzeri ile ilgili.

Çoğu astrolog, ay burcunu ve ayın konumuna bağlı olarak gelişebilecek ilgili kişilik özelliklerini belirlemeye yardımcı olması için bir dolunay burç hesaplayıcısı kullanır. Ay, hamile kalmak için en doğru zaman olan yeni evresindeyse, kişinin doğurgan olma ihtimalinin yüksek olduğu söylenir.

Dolunay, bir kadının hayatında önemli bir olaydır. Bu aynı zamanda hamile kalmak için en iyi zamandır. Ay, güneşin tam karşısında olan hilal evresindeyse, gebe kalma olasılığı daha düşüktür. Bu, ay ayın ilk ve son çeyreğinde olduğunda olur.

Çin Burcu Hesaplama

Ay burcu
Ay burcu

Ay Burcu Hesaplama

Ay burcu kişilerin doğum anında ayın bulunduğu duruma göre belirlenir. Ay her 2 günde bir yer ve burç değiştirir. bu değişiklik durumunda da burçlar değişir. Doğum anında oluşan ayın olduğu burç ise kişilerin ay burcu olarak adlandırılır. Son dönemde kişilerin astroloji konusunda bilgilenmesi sonucunda ay burcu hesaplama popüler hale gelmiştir.

Astrolojik olarak genel burçlar hepimizin bildiği gibi güneşe göre hazırlanmış burçlardır. ay burcu ise tamamen ayın konumuna göre belirlenir. Birçok insan istediği şekilde doğduğu yer, il ilçe olarak ve diğer doğum tarih bilgilerini web sayfalarına giriş yaparak ay burcu hesapla işlemi yapabilir.

Ay Burcu Hesaplamak İçin Kullanılacak Bilgiler

Ay burcu ayın doğun anında ve konumunda ayın bulunduğu yere göre belirlenir. Bu nedenle de bireylerin ay burcu hesaplama işlemi için;

  • Doğum tarihi, gün ay yıl olarak,
  • Doğum yeri, ülke il ilçe olarak,
  • Biliniyor ise doğum saati gereklidir.

Tüm bu bilgilere göre ay burcu hesaplaması gerçekleşir.

Bir ay burcu hesaplayıcısı, bir kadının döngüsünün grafiğini çıkarmak için mükemmel bir araç olabilir. Ayın evrelerini belirlemek için de kullanılabilir. Ay, ay boyunca çeşitli zamanlarda çeşitli benzersiz, değişen pozisyonlarda görünür. Bir kadının adet döngüsü, kendi kişisel ay burç hesaplayıcısı kullanılarak yakından çizilebilir.

Ay burcu, kişinin kendini anlamasında ve kişinin doğum için kişisel zamanını belirlemesinde önemli bir araçtır. Bu nedenle, kullanıcı dostu bir ay burç hesaplayıcı bulmak iyi bir fikirdir. Bu araçlardan bazıları birkaç fare tıklamasından başka bir şey gerektirmez.

Sıradan bir kişinin kullanması için kafa karıştırıcı ve zor olacak şekilde tasarlanabilirler, ancak anlaşılması gerçekten kolaydır. Ay, ay boyunca farklı zamanlarda çeşitli benzersiz konumlarda görünür, bu da onu harita için mükemmel bir konu haline getirir.

ay burcu nasil hesaplanir
ay burcu nasil hesaplanir

Ay Burcu Nasıl Hesaplanır? 

Ay burcu ayın burç değişikliği ile belirlenir. Ay burcu hesaplama için kişilerin doğum tarihi ve yerini tam olarak bilmeleri gereklidir. Bu hesaplama işlemi ise farklı yöntemler ile belirlenmektedir.

Kişilerin ay burcunu hesaplamaları için doğum haritasının belli olması ve bununla birlikte isterler ise internetteki sayfalara gerekli bilgileri girmeleri yeterli olacaktır. Sistemler otomatik olarak kişilere ay burcunu hesaplar. Diğer yandan doğum haritası var ise astrologlar tarafından da ay burcu hesaplaması yapılır. Son dönemde hazırlanmış çizelgeler de ay burcu konusunda kullanılmaktadır.

​​​​​​Ay burcu hesaplaması yapmak için öncelik olarak doğum haritası çıkarılması gereklidir. İnternet üzerinden doğum tarihi ile doğum saati ve doğum ilçesi gibi seçenekler ile ay burcuna otomatik bir şekilde hesaplama yapabilmek mümkündür. Ayrıca ay burcu hesaplaması yapabilmek için hazır birtakım çizelgeler de vardır. Kişinin ay burcunu bilmesi oldukça önemlidir.

Yükselen burçlar ve burçlar insanların hayatları fiziksel özellikleri ve yetenekleri ile ilgili bilgi vermektedir. Ay burcunun vermiş olduğu bilgi ise kişinin dışarıdaki insanlar tarafından nasıl göründüğü bilgisidir. İnsanların düşünceleri ve görüşleri de ay burcuna göre şekillenmektedir.

Bu nedenle ay burcuna bilmek önemlidir. Astrolojide birçok farklı terim vardır. Bu terimler de doğru zamanlarda ve doğru şekillerde kullanılır. Doğum sırasında gökyüzünde ayın konumu ile kişinin ay burcu belirlenmiş olur. Ay burcunun kişiler üzerinde oldukça önemli etkileri vardır. 

Ay Burcu Neyi İfade Eder?

Ay burcu kişilerin dış dünyasındaki karakterlerini belirler. Kendi içlerindeki duygusal durumları dışında tamamen çevresi, iş hayatı, aile hayatı, arkadaşları, başarısı, eğitim hayatı gibi durumlardaki gelişimleri ve tepkilerini belirler.

Burçlar gökyüzünün şekilleri ay ve güneşin durumunun bireylerin dünyasına yansımasıdır. Ay burcunun ifadesi dış dünya ilen güneş yani bilenen burçlar kişinin tamamen iç dünyasını yansıtır. Ay burcu tamamı ile kişilerin dış dünyaya açılımıdır. Dış dünya konusunda kişiler kendilerinin sorunlarını ay burcu yardımı ile çözüme kavuşturabilir.

Hepimizin bilmiş olduğu burçlar güneş burçlarımızdır. Doğum günümüz olan tarihteki Güneş’in duruş yönü burçları da etkiler. Doğum günümüz olan tarihteki Ay’ın bulunduğu duruş konumu ise Ay burcunu belirleyecektir.

Ay burcunu belirlemek için öncelikli olarak astroloji tablosundan yararlanılır. Ay burcu hesaplama tablosu olan bir kişi Ay burcunu da rahat bir şekilde hesaplayabilecektir.

Ay burcu hesaplama tablosunda doğru işaretlemeleri yaptıktan sonra ay burcu kolayca hesaplanır.  Ay burcu için bilinçaltını ve kişiliği yönettiği söylenir. Ay burcunu hesaplamanın daha kolay olan yöntemi de vardır. Astrologlar tarafından ay burcu haritası çıkarılmıştır. Bu ay burcu haritasında hepimizin bildiği burçlar bulunur.

yukselen ve ay burcu hesaplama
yukselen ve ay burcu hesaplama

Doğduğunuz ayın karşısına gelen burç seçilir. Ardından doğduğunuz günü baz almanız gerekir. Doğum günü tarihinizi baz alarak tam karşısına gelen burcu seçerek ay burcunuzu çok kolay bir şekilde hesaplayabilirsiniz. Ay burcunuz gerçek anlamda sizlerle ilgili bilgiler verecektir. Üstelik bu bilgiler gelecekle de ilgili bilgileri yansıtır.

Çoğu kişi ay burcu konusunda bilgi sahibi değildir. Ancak ay burcunu bilmek çok önemlidir. Hafızamız ve bilinçaltımızı etkileyen özellikler ayın o ayki özelliklerinden gelir. Kişiler ay burçlarını bildikleri zaman karakter özellikleri ve fiziksel özellikleri ile ilgili de bilgi sahibi olacaklardır.

Ay burcu hesaplama tablosuna sahip olmanız ay burcunuzu da rahatlıkla çıkarmanızı sağlayacaktır. Ay burcunun hesabında doğru burcu bulmanız kendinize ait özelliklere de ulaştığınız anlamına gelir.

yükselen ve ay burcu hesaplama,Güneş ve Ay burcu hesaplama,Ay burcu,güneş ay burcu hesaplama, Ay burcu HESAPLAMA Zeynep Turan,

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Tüm Yorumlar (2)

Sıradaki haber:

Astral Seyahat Nedir Nasıl Yapılır ?