DOLAR

32,4258$% 0.33

EURO

35,1563% 0.69

GRAM ALTIN

2.387,03%0,22

ÇEYREK ALTIN

3.910,00%-1,61

TAM ALTIN

15.567,00%-1,62

BİST100

10.138,97%-1,37

BİTCOİN

฿%

LİTECOİN

Ł%

ETHEREUM

Ξ%

RİPPLE

%

a

Çin Burcu Hesaplama 5 Dakika

https://haberyum.com/wp-content/uploads/2023/08/masal-bahçe.png https://haberyum.com/wp-content/uploads/2023/10/134X550.jpg

Çin burcu hesaplama ve kullanmakla ilgileniyorsanız, doğru bir Çin burç hesaplayıcısı bulursanız bu sizin için yararlı olacaktır. Bildiğimiz gibi, astroloji birkaç yüzyıldır var ve insanlar bazı tarihleri ​​bulmak için ona güveniyorlar.

Çin burçları, insanlar için kanıtlanmış yararlılığı nedeniyle eski çağlardan beri insanlar için ana bilgi kaynağı olarak kabul edilmiştir.

Çin burçları, bir tür Ay takvimi olan Çin takviminden gelen otantik astrolojik burçlara dayanmaktadır. Aşağıda, on iki Çin Zodyak işaretinin her birine karşılık gelen çeşitli yılları keşfedeceksiniz.

CIN ASTROLOJISI HESAPLAMA
CIN ASTROLOJISI HESAPLAMA

Çin Burcu Hesaplama

Bununla birlikte, Çin burçlarına aşina olmayan ve hala herhangi bir ayın başlangıç ​​gününü belirlemek için hayvan işaretlerini kullanan Çin takviminin daha eski yorumlarını kullanan birçok insan var. Ancak bu tarihler sadece öküz, maymun, köpek gibi hayvan işaretlerini ele aldıkları ve diğer beş unsuru dikkate almadıkları için doğru değildir. Bu elementler odun, ateş, toprak, metal, su ve ağaç elementidir. Bu unsurlar Çin burç hesaplayıcısında da bulunabilir. Ancak, çoğu insan hala geleneksel yorumları tercih ediyor.

cin burc hesaplama
cin burc hesaplama

Çin burcu Ejderha

Örneğin Çin burç takviminde bulunan burçlardan biri de ejderhadır. Bu burçta diğer tüm hayvanların ve ejderhaların hükümdarıdır. Geleneksel Çin astrolojisine göre, bir ejderha insanın duygularını olduğu kadar diğer hayvanları da etkileyebilir.

Ejderha burcunda doğan kişi güçlü kişiliğe ve güçlü yeteneklere sahip olacaktır. Bu anlamı anlamanıza yardımcı olması için ücretsiz bir hesap makinesi kullanmak istiyorsanız, Çin burç hesaplayıcısını sunan çevrimiçi bir web sitesi bulmanız gerekecek.

Cin burcu Ejderha
Cin burcu Ejderha

Çin ay takvimi, artık yıllara sahip olmadığı için batı takvimlerimizden farklıdır. Bunun yerine, her ay ayının her gün için farklı bir hayvanı vardır. Bu nedenle Çin kameri aylarında her ayın başında ve sonunda hayvanlar bulunur.

Çin burcunun 12 zodyak işareti vardır. Bu işaretlerden biri de ejderhanın özellikleri ile temsil edilen ejderhadır. Ejderhanın özellikleri arasında güç, cesaret, azim, dayanıklılık ve çok yönlülük bulunur. Tüm bu özellikler Çin takviminde de bulunur.

Çin burcu hesaplama, Çin burç hesaplaması için hayvan işareti olarak 12 hayvan kullanır. Bu hayvanlar ejderha, yılan, at, maymun, köpek, at, sıçan, koyun, kaplan, tavuk ve domuzu içerir. Bu hayvanların tüm özelliklerini topladığınızda Çin astrolojisi işaretini alırsınız. Hayvanların özellikleri toplanıp Çin takvimine ne kadar uyduklarını görmek için karşılaştırılabilir. Bu şekilde, Çin burç hesaplayıcısı size Çin burcunuzu hangi hayvanların oluşturduğunu söyleyebilir.

Bu hayvanlardan bazılarının bazı özelliklerinin benzer olduğunu görebilirsiniz. Örneğin;

  • Sıçan, sıçan olmasına rağmen ejderhanın özelliklerini taşır.
  • Ejderha atla ilişkilendirilebilir çünkü ikisi de hayvanlar aleminin bir parçasıdır.
  • Öte yandan, at, her ikisi de toprak elementinin bir parçası olduğu için ejderha ile ilişkilendirilebilir.

Çince burç hesaplayıcısını kullanırsanız, Çin burç sayfasında bulunan her bir karakterin özel anlamını bulabileceksiniz. Karakter daha sonra Çin zodyak ile uyumluluğuna göre yorumlanır.

cin burcu takvimi
cin burcu takvimi

Çin burcundaki Çince karakterin anlamını tam olarak anlamak için, Çin zodyakının temel düzenini oluşturan 12 karakter olduğunu bilmelisiniz. Bu karakterler belirli bir işaretten türetilmiştir. Her karakterin farklı bir anlamı vardır ve ilgili Çince karakter Çin burç tablosunda uygun yere eklenerek yorumlanır. Kaliteli bir Çin burç çizelgesi kullanırsanız, tam burcunuzu da belirleyebilirsiniz ve bu, kişisel kişiliğiniz için bir Çince karakter adı seçmek söz konusu olduğunda çok yardımcı olur.

Çin burcu Ejderha, Çin burcu element hesaplama, Çin Burcu HESAPLAMA 2021, Çin burcu, Çin Astrolojisi YÜKSELEN burç hesaplama, çin burç hesaplama, çin takvimi burç hesaplama, çin takvimine göre burç hesaplama, çin astrolojisi burç hesaplama, çin burçları hesaplama, çin takvimine göre burçlar hesaplama, çin astrolojisine göre burç hesaplama, çin astrolojisi yükselen burç hesaplama, çin falına göre burç hesaplama, çin takvimi burçlar hesaplama, çin yılına göre burç hesaplama, çin burcu hesaplama,

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Boğa Burcu Kadınının 7 Dikkat Çekici Özelliği