a

Asus, Intel Select Solutions desteği sunmaya başladı

https://haberyum.com/wp-content/uploads/2023/08/masal-bahçe.png https://haberyum.com/wp-content/uploads/2023/10/134X550.jpg

Windows Server Hiper-Bütünleşik Mimari (HCI) tahlili tercihini kolaylaştıran bu yenilik, verimi ve performansı da artırıyor. Geliştiriciler Azure Stack ile bildikleri Azure araç kitini kullanarak pratik yapabiliyor ve ofis içi suram ile bulut esnekliği arasında istikrar kurabiliyor. Başkaca Intel Optane kalıcı bellek teknolojisi desteğine sahip olan RS720-E9-RS24-E,  makul maliyetli ve yüksek kapasiteli depolama ile done sürekliliğini bir arada sunuyor. 

Microsoft Azure Stack HCI için Intel Select Solution

Intel Select Solution onaylı eserler haber süreç, depolama ve ağ irtibatı ortamlarında makul iş yükleri için mütenasip donanım ve yazılım kümelerinden meydana geliyor. Azure Stack HCI, klâsik SAN yahut NAS sistemlerinin maliyetinin sadece bir kısmına, neredeyse kesintisiz hizmet veren ve ölçeklenebilir yapıda yazılım tarifli depolama imkanı sunmak için sanayi standardı sunucular ile lokal sürücüleri birlikte kullanıyor. Bütünleşik yahut Hiper-Bütünleşik mimari temin ve heyetim süreçlerini değerli ölçüde kolaylaştırıyor. Ön bellek, depolama seviyeleri ve silme kodu üzere özellikleri en yeni donanımlar ve Intel Optane kalıcı belleklerle bir araya getirerek en münâsib performansı ve donanım yazılım entegrasyonunu sunuyor. Kurumsal şirketler Azure Stack HCI ile sanal masaüstü yedeklemeleri ve kurtarma süreçleri için Azure Hybrid kaynaklarından yararlanabiliyor ve Windows Admin Center (WAC) web arayüzüyle Azure Stack HCI kümelerine sunucu ekleyebiliyor, bunları yönetebiliyor, takip edebiliyor ve taşıyabiliyor. 

RS720-E9-RS24-E raf tipi sunucu

Intel, ek yapılandırmalı ASUS RS720-E9-RS24-E modelinin kavi bulut pratiklerinde yüksek performans ve düşük gecikme müddeti sunduğunu onayladı. Gücünü en yeni Intel Xeon Scalable işlemcilerden alan RS720-E9-RS24-E, birden fazla iş yükü için kolaylıkla ölçeklendirilebilecek halde tasarlandı. Model ayrıyeten 24 adet SATA/SAS SSD, çift PCIe yahut SATA M.2, 8 adet PCIe Gen3 x16 yuvası ve çalışırken değiştirilebilen dört adet 2,5 inç NVMe SSD için CPU üzerinde Intel Virtual RAID (Intel VROC) özellikli girişten girişe OCuLink tasarımı üzere çeşitli arayüz cinsleriyle esnek depolama yapılandırmalarına imkan veriyor. RS720-E9-RS24-E, Intel Optane kalıcı belleklerle çığır açan performans ortaya koyuyor. SSD ile kurulmuş birebir yapılandırmaya kıyasla, saniye başına giriş/çıkış süreci sayısında %88’in üzerinde avantaj elde ediliyor.

Microsoft Azure Stack HCI için ASUS RS720-E9-RS24-E modelini tercih eden BT başkanları, Azure Stack tasarımı uygulanması için gereken onay sürecini düşürebiliyor ve Hiper-Bütünleşik Mimari’den yararlanarak gelecekte de kolay suram imkanı elde ediyor. 

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

iOS 14 güncellemesi ile birlikte gelen sürpriz özellik