DOLAR

32,8126$% -0.04

EURO

35,1423% -0.05

GRAM ALTIN

2.448,19%-0,08

ÇEYREK ALTIN

4.018,00%-0,32

TAM ALTIN

15.997,00%-0,31

BİST100

10.771,36%0,29

BİTCOİN

฿%

LİTECOİN

Ł%

ETHEREUM

Ξ%

RİPPLE

%

a

Astral Seyahat Nedir Nasıl Yapılır ?

https://haberyum.com/wp-content/uploads/2023/08/masal-bahçe.png https://haberyum.com/wp-content/uploads/2023/10/134X550.jpg

Astral seyahat nedir ve astral seyahat nasıl yapılır? Herşey kendine inanmada ve kendine güvenmede başlıyor. bu cümleyi iyice düşündükten sonra yazıya devam etmenizi öneririm.

Astral Seyahat Nedir?

Uyku halindeyken fiziksel engeller olmaksızın, Sınırı olmadan yapılan gezintiye denir. kısaca ruhun bedeni terk ederek farklı boyutlara geçmesi diyebiliriz. Fakat bir rüyadan çok daha ötesidir arasındaki fark ise, rüyada komut veremiyorsunuz ama astral seyahatte yapacağınız çoğu şeye yön verebiliyorsunuz. Peki gerçektende rüyaları kontrol edebilmek mümkün mü ? Tabi ki mümkün ancak ilk bir kaç deneyiminizde bunu gerçekleştiremediğiniz için inancınızı yitirmemeniz gerekir.

Astral Seyahatte Bizi Neler Bekliyor?

Astral seyahat bulunduğumuz yaşamdan çok farklı boyutlarda yer aldığı için, seyahat sırasında normalde göremediğiniz çoğu varlığı çıplak göz ile görmeniz olasıdır. ancak bunların size zararı yoktur. sadece korkup panikle kötü bir seyahat deneyiminize sebep olabilirler.

Astral Seyahat Nasıl Yapılır?

Seyahate başlamadan önce üzerinizdeki tüm aksesuarları, ağır giysileri çıkartın. sessiz ve loş ışıklı bir ortam ayarlayın. Seyahate geçerken ve seyahat sırasında mutlaka rahatsız edilmemeniz gerekiyor. bu gereklilikleri sağladıktan sonra sakince nefes almaya başlayın. ardından kafanızın boş olduğuna emin olduğunuzda, kendinizi yaklaşık bir metre yükseldiğini gözünüzde canlandırın. Bu maddeleri tekrar tekrar deneyin eğer o gece yorulduysanız denemeyi bırakın ve bir sonraki gece tekrar denemeyi tercih edin.

Peki astral seyahate çıktığınızı nasıl anlayacaksınız ? seyahate geçiş sırasında titreme,vücudun karıncalaşması,uğultulu sesler duyma ve baş dönmesi gibi etkileri yaşadığınızda, seyahate çıkış esnasında olduğunuzun belirtisidir. Belirtilerden sonra düşüncelerinize komut vermeye çalışmanız gerekiyor. Astral seyahat bilimsel olarak kanıtlanmamıştır. Sadece deneyim sahibi kişiler ve parapsikoloji ile ilgilenen iddialarına dayanmaktadır. Peki bu iddialara neden inanmalıyız? parapsikoloji ile ilgilenenler astral seyahati Piri Reis’in haritasını örnek olarak göstermektedirler.

Piri Reis Haritası Nedir ?

1513 yılında Piri Reis tarafından çizilen kusursuz dünya haritası nasıl çizildiği ve nelerden destek alındığı bilinmemektedir. iddialar ise başta astral seyahat tekniği ile çizildiği veya uzaylılar tarafından yardım alınarak çizilmiş olduğu düşüncesidir.

Piri Reis Haritası Sizce nasıl çizildi ? bu konu hakkında fikirlerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz. Okuduğunuz için teşekkür ederim. bir sonraki yazıda görüşmek üzere sağlıcakla kalın.

Astral seyahat nedir, Astral seyahat nasıl yapılır, Astral seyahat

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Çin Burcu Hesaplama 5 Dakika