a

Anker PowerCore III Sense satışa sunuldu

https://haberyum.com/wp-content/uploads/2023/08/masal-bahçe.png https://haberyum.com/wp-content/uploads/2023/10/134X550.jpg

Sık kullanılmaları ve her noktaya taşınmaları sebebiyle hayatımızın vazgeçilmezi haline gelen akıllı telefon ve tablet üzere mobil cihazlar, ağır tasarrufta biten şarjlarıyla iş ve partiyi yarı yolda bırakabiliyor. Powerbank’ler ise bu noktada devreye girerek, cihazların gereksinim duyduğu enerjiyi sağlıyorlar.

Anker, powerbank eserleri arasına katılan PowerCore III Sense 10K ile dikkat çekiyor. Cihazın sahip olduğu 10.000 mAh kapasiteli bataryası, gün içinde şarj gereksinimine destek oluyor.

Yeni nesil amiral gemisi akıllı telefonlar için iki seferden fazla şarj imkanı sağlayan PowerCore III Sense 10K, iPad Pro 11 inç üzere büyük tabletleri de tam şarj edebiliyor.

Al, mavi, pembe ve siyah renk seçenekleriyle satışa sunulacak olan Anker Powercore III Sense 10K, birebir segmentteki powerbank’lere nazaran çok daha ince yapısı sayesinde çantada olduğu kadar, elde ve cepte de kolaylıkla her konuma taşınabiliyor.

 

Mobil cihazları 18 Watt destekli USB-C çıkışı sayesinde süratle şarj edebildiği üzere, yeniden bu bağlantı ile powerbank’i yalnızca 4,5 saat içerisinde tam kapasiteye ulaştırmak mümkün.

Üzerindeki PowerIQ destekli USB-A çıkışı ise düşük güç gerektiren cihazlar için akıllı şarj seçeneği sunarak enerjiyi verimli kullanmayı sağlıyor. Bu cihazları Trickle Charging tekniğiyle şarj eden Powercore Sense 10K, cihazın anlık güç tüketimini algılayarak, yalnızca gerektiği kadar güç beslemesi yapabiliyor.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Dijitalleşmeyle birlikte insan artık anlık yaşamaya başladı