a

Alinur Aktaş: Bizim sevdamız Bursa

https://haberyum.com/wp-content/uploads/2023/08/masal-bahçe.png https://haberyum.com/wp-content/uploads/2023/10/134X550.jpg

Bursa Büyükşehir Belediye Lideri Alinur Aktaş, Orhangazi ilçesinde sivil toplum kuruluşları, meslek odaları ve hemşeri derneklerinin temsilcileriyle biraraya geldi.

Ender Toplumsal Tesisleri’nde düzenlenen programa, Büyükşehir Belediye Lideri Alinur Aktaş’ın yanı sıra Orhangazi Belediye Lideri Bekir Aydın, meclis üyeleri ve siyasi parti temsilcileri de katıldı. Program esnasında iştirakçiler, Gemlik merkezli 3.5 büyüklüğündeki sarsıntısı de hissetti.

Sivil toplum kuruluşları ve hemşehri derneklerinin yöneticilerine Bursa’ya ve ilçeye verdikleri katkılardan ötürü teşekkür eden Lider Alinur Aktaş, son 5 senede ağır çalışma temposuyla hizmet ettiklerini söyledi. Verdikleri kelamları bir bir yerine getirdiklerini ve kimi projelerde de çalışmaların sürdüğünü belirten Lider Aktaş, Orhangazi ilçesinde de ağır bir tempoyla işleri yürüttüklerini anlattı. Bursa’nın merkezi ve 17 ilçesinde altyapıdan üstyapıya kadar birçok alana dokunduklarını söz eden Lider Aktaş, “Bizler her vakit kentimizi düşünüyoruz. Eksiklikler kesinlikle olacaktır lakin onları tekrar bizler gidereceğiz. Kentin her bir köşesini ihya etmeyi, sokakları ve caddeleri düzeltmeyi, bir hayata daha dokunabilmeyi düşünüyoruz. Bursa Büyükşehir Belediyesi olarak 7/24 vatandaş ve kent odaklı hizmet etmeyi sürdüreceğiz. Bursa bizim için kıymetli. Bizim sevdamız Bursa” diye konuştu.

Orhangazi Belediye Lideri Bekir Aydın’ın konuşması sırasında yaşanan Gemlik merkezli 3.5 büyüklüğündeki sarsıntısı de tüm iştirakçiler hissetti. Birlik ve beraberlik içerisinde Bursa ve Orhangazi için çalışmalarını sürdürdüklerini lisana getiren Aydın, dayanak ve katkılarından ötürü Bursa Büyükşehir Belediye Lideri Alinur Aktaş’a teşekkür etti.

Son 5 senede yapılan çalışmaları sunum eşliğinde anlatan Lider Aktaş, ulaşımdan kentsel dönüşüme, toplumsal yatırımlardan spora kadar Bursa’ya kazandırılan hizmetler konusunda iştirakçilere bilgi verdi.

KAYNAK: HABER7

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Ümraniye’de Lider Yıldırım’ın yeni maksadı 400 eser