a
  • Haberyum
  • Siyaset
  • AK Parti’nin Sinop’taki belediye lider adayları tanıtıldı

AK Parti’nin Sinop’taki belediye lider adayları tanıtıldı

https://haberyum.com/wp-content/uploads/2023/08/masal-bahçe.png https://haberyum.com/wp-content/uploads/2023/10/134X550.jpg

AK Parti Genel Lider Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Sinop Kültür Merkezi’nde düzenlenen, “AK Parti Sinop Aday Tanıtım Toplantısı”nda yaptığı konuşmada, mahallî seçimlere 40 gün üzere kısa müddet kaldığını söyledi.

AK Parti ailesi olarak kadınıyla, genciyle, yaşlısıyla daima birlikte sokak sokak, mahalle mahalle, kapı kapı dolaşacakları yeni bir başlangıcın daha arifesinde olmanın heyecanını yaşadıklarını belirten Karaaslan, “Türkiye genelinde elde ettiğimiz muvaffakiyetler, 17 seçim zaferinin gerisinden milletimizin bize olan inancı ve inancıyla bugünlere gelmiş bulunmaktayız. 1994-2024 yılları ortasında geçen 30 yılda değişen çok şey var. Bugün kentlerimizde temel meselelerimiz artık yok. Kentlerde altyapı, üstyapı ve birtakım kültürel aktiviteler bizim için temel muhtaçlıklar artık değil, bunlar tamamlandı lakin üzerine koymamız gereken çok şey var.” dedi.

Hükümet olarak ellerinden geleni yapmaya devam edeceklerini lisana getiren Karaaslan, şöyle devam etti:

Karaaslan, muhalefet partilerini eleştirerek, “Biz muhalefete karşı değiliz, muhalefet bir ülkenin demokrasisi için olmazsa olmazıdır lakin biz muhalefetin zihniyetine karşıyız. Hani şu çantada keklik görülen birtakım bölge ve kentlerde, ‘Nasıl olsa kazanırız’ diye hiçbir hizmet, hiçbir proje, hiçbir vizyon üretmeyen zihniyete karşıyız. Biz vatandaşımızın temel meselelerini çözmek için kolları sıvamayanlara, çalışmayanlara karşıyız. Biz bu kentler, bu ülke için gelecek vizyonları ortaya koymayanlara karşıyız. Bizler Recep Tayyip Erdoğan’ın yol arkadaşları olarak yola çıktık. Biz bir tek şeyi merkezimize aldık, insanı.” diye konuştu.

Türkiye’nin ülkeler ortasında güçlü olması gerektiğini vurgulayan Karaaslan, şunları kaydetti:

Konuşmaların akabinde AK Parti Sinop Belediye Lider adayı Yakup Üçüncüoğlu ile ilçe belediye lider adayları tanıtıldı.

Programa, AK Parti Sinop Milletvekili Nazım Maviş, Bursa Milletvekili Emel Gözükara Durmaz, AK Parti Vilayet Lideri Uğur Giresun ile partililer katıldı.

KAYNAK: AA

KAYNAK: HABER7

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Hakkari’de 4.4 büyüklüğünde deprem!