a

Bizim yuvarlak masalarda falan işimiz yok

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kılıçdaroğlu'nun, "Karşıma çık" çağrısına yanıt vererek, "10 kez karşı karşıya geldik, 10'unda da

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kılıçdaroğlu’nun, “Karşıma çık” çağrısına yanıt vererek, “10 kez karşı karşıya geldik, 10’unda da sandığa gömdük” dedi. Erdoğan, yuvarlak masa toplantısını da eleştirerek, “HDP’yi unutmuşsunuz” diye konuştu.

Millet İttifakı’nın yuvarlak masa toplantısını eleştiren Cumhurbaşkanı, “Unutkanlığınıza geldi herhalde HDP’yi niye almadınız ya onu da yanınıza alın” dedi. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun “Karşıma çık” sözüne de cevap veren Erdoğan, “10 kez karşı karşıya geldik, 10’unda da kendisini sandığa gömdük” ifadelerini kullandı.

“10 KEZ SANDIĞA GÖMDÜK”

Son günlerde Kılıçdaroğlu sık sık meydan okuyor, ‘Karşıma çık’ diye yeri göğü inletiyor. Halbuki biz sandıkta Kılıçdaroğlu’nun karşısına çok çıktık.

Biz Kılıçdaroğlu ile dolaylı ya da doğrudan olarak olarak 10 kez karşı karşıya geldik, 10’unda da kendisini sandığa gömdük.

Bay Kemal, senin kıratın buna yetmez. Biz sana oturduğun koltukta meşruiyet sağlamayız.

“HDP’Yİ NİYE ALMADINIZ, ONU YANINIZA DA ALIN”

Bizim işimiz var. Bizim yuvarlak masalarda falan işimiz yok. Neler konuşuyorsunuz hepsi ortada. O masan bir şey çıkmaz.

Unutkanlığınıza geldi herhalde HDP’yi niye almadınız ya onu da yanınıza alın. Herhalde şimdi de ziyarete gidersin.

Ziyarete git ki unutulduklarını anlamasınlar. Kılıçdaroğlu’nun CHP’nin başına getirilmesi, orada tutulması henüz kendisine verilen misyonu tamamlamadığının işaretidir.

KAYNAK HABER7

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

6 muhalefet partisinin 28 Şubat’ta yapacağı açıklamanın ayrıntıları