a
  • Haberyum
  • Genel
  • ZTE katlanabilir telefon patenti sızdırıldı!

ZTE katlanabilir telefon patenti sızdırıldı!

https://haberyum.com/wp-content/uploads/2023/08/masal-bahçe.png https://haberyum.com/wp-content/uploads/2023/10/134X550.jpg

Huawei ve Samsung gibi markaların, katlanabilir premium telefonlarını sunmasının ardından farklı şirketlerden de adımlar gelmeye başladı. Bugün Nokia‘nın katlanabilir telefon duyurusunun hemen sonrasında ZTE’den yeni bir sızıntı geldi. ZTE katlanabilir telefon patenti sızdırıldı.

ZTE katlanabilir telefon patenti dikkatleri üstüne topladı!

Katlanabilir cihazların akıllı telefon dünyasındaki bir sonraki en büyük teknoloji olduğu düşünülmekte. Her geçen gün karşımıza çıkan yeni katlanabilir cihazlar önümüzdeki yıllarda daha da popülerliğini artıracak gibi duruyor.

Samsung’un önümüzdeki dönemde yeni bir katlanabilir telefon ile karşımıza çıkması beklenirken, Nokia’dan da beklenmedik bir katlanabilir telefon atağı geldi. Tabii bununla birlikte katlanabilir cihaz rekabetine girmek isteyen başka şirketler de var. İsabetli sızıntılarıyla tanınan PriceBaba tarafından sızdırılan yeni görsellerle ZTE katlanabilir telefon patenti de ortaya çıktı.

ZTE katlanabilir telefon patenti dikkatleri üstüne topladı! - ShiftDelete.Net(1)

ZTE henüz Samsung ve Huawei gibi katlanabilir bir akıllı telefonunu ticari olarak piyasaya sürmemişti. Ancak, diğer akıllı telefon şirketleri gibi ortaya çıkardığı tasarımları patentlemeye devam ediyor. Şirketin üç katlı katlanabilir akıllı telefon patenti de dikkatleri üstüne topladı.

Şu anda pazarda böyle bir tasarımla karşımıza çıkan herhangi bir cihaz yok. Piyasada bulunan tüm katlanabilir cihazlar içe veya dışa doğru katlanırken, ZTE’nin yeni cihazı üç katlı katlanabilir yapıya sahip olacak. Cihazın henüz özellikleri bilinmese de kısa süre içerisinde daha fazla sızıntıyla karşımıza çıkması bekleniyor. Bununla birlikte, daha fazla şirketin bu yıl katlanabilir cihazlarını da piyasaya süreceği düşünülüyor.

Kaynak: ShiftDelete

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

George Floyd protestolarının büyüdüğü ABD’de Trump, destekçilerini Beyaz Saray’a çağırdı