a

Yılın Şirketi Armağanı BitPay’in Oluyor!

https://haberyum.com/wp-content/uploads/2023/08/masal-bahçe.png https://haberyum.com/wp-content/uploads/2023/10/134X550.jpg

Piyasa araştırmaları yapan şirket Frost & Sullivan tarafından, dijital cüzdan süreçleri platformu BitPay, alternatif ödeme seçenekleri kategorisinde Yılın Şirketi Ödülü’ne layık görüldü.

50 yıllık tecrübesiyle ortamında bir emektar olan emniyetli piyasa araştırmaları şirketi Frost & Sullivan, geçtiğimiz 2019 yılının en yeterli şirketlerini açıkladı. Şirketlerden birisi kripto para dünyasının yakından tanıdığı BitPay’di. Alternatif ödeme seçenekleri kategorisinde Yılın Şirketi Ödülü’ne layık görülen BitPay, bu hoş haberi blog sahifesinde paylaştı.

Başlığıyla başlayan metinde Frost & Sullivan şirketinin onları tanıyıp armağan vermesinden onur duyduklarını ve neden Yılın Şirketi Ödülü’ne layık görüldükleri anlatılıyor. Frost & Sullivan şirketi bir rapor hâlinde neden BitPay’i seçtiklerini anlatıyor. Kıymetli birkaç başlığa bakacak olursak;

Raporda BitPay’in işletmeler için Blockchain tabanlı ödeme seçeneklerini basitçe entegre edebildiğinden bahsediliyor. Ayrıyeten Blockchain tabanlı tahlilleri “zarif ve basit” olarak tanımlayarak finansal düzenlemeler ile entegrasyonun son aşama âlâ olduğu da raporda mekan ediyor.

Bizim İçin Bir Onur! 2011 yılında kurulan BitPay’in bu başarısı hiç de şaşırtıcı bulunmadı. 164 ülkede faaliyet gösteren BitPay, kripto para dünyasında globalleşme açısından çok düzgün bir noktada duruyor. BitPay’in CEO’su Stephen Pair, şirket olarak 2020’de sürprizlerinin devam edeceğini, şirketin kripto para ünitesi skalasının artacağını belirterek açıklamada bulundu.

Bu makale ilk olarak Muhabbit’te yayınlanmıştır

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Putin açıkladı: Rusya’da çocuk başına 10 bin ruble devlet desteği