a

-YILDIRIM’DA DEĞİŞİM DEVAM EDİYOR

https://haberyum.com/wp-content/uploads/2023/08/masal-bahçe.png https://haberyum.com/wp-content/uploads/2023/10/134X550.jpg

-YILDIRIM BELEDİYESİ VATANDAŞLARIN YOĞUN OLARAK KULLANDIĞI KENT MERKEZİ SOKAKLARINI ONARMAYI SÜRDÜRÜYOR.

-YILDIRIM BELEDİYE BAŞKANI OKTAY YILMAZ: “İLÇEMİZİN YAŞAM STANDARTLARINI ÜST SEVİYEYE ÇIKARARAK VATANDAŞLARIN GÜNLÜK YAŞAMLARINI KOLAYLAŞTIRACAK ÇALIŞMALAR YAPMAYA DEVAM EDİYORUZ.”

-BAŞKAN YILMAZ: “GÜN GEÇTİKÇE YILDIRIM’I MODERN VE YAŞANABİLİR ŞEHİR KONUMUNA GETİRİYORUZ.”

BURSA- Yıldırım Belediyesi,ilçe genelinde asfalt, bakım-onarım ve yenileme çalışmalarının yanı sıra tretuvar, bordür ve parke taşı döşeme çalışmalarıyla ilçeyi modern bir yapıya kavuşturmaya devam ediyor.

Yıldırım Belediyesi’nin vatandaşların hayatını kolaylaştırmak, yaya güvenliği ve araç trafiğini düzenlemek adına başlattığı parke, tretuvar ve bordür çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Yıldırım Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, çalışmalarına ağırlık verdiği merkezlerin yanı sıra ilçenin diğer bölgelerinde yapılan tespitler ve vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda nokta tamir konusunda çalışmalara devam ediyor. İşletmelerin yoğun olduğu, özellikle ağır araçların mal bırakmak için girdiği sokaklar tahribata uğrarken, vatandaşların takılıp düşmelerine ya da yağmur sularının üzerlerine sıçramasına neden olan tahribatlar, onarım ekiplerince gideriliyor.

YAŞAM KALİTESİ YÜKSELİYOR

Cadde ve sokaklardaki her türlü eksikliği tespit ederek planlanan programlar dahilinde iyileştirmeler yaptıklarını belirten Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, “Yıldırım’daki bozuk ve kötü görüntüye sahip yol bırakmamak adına çalışıyoruz. İlçemizin yaşam standartlarını üst seviyeye çıkararak vatandaşların günlük yaşamlarını kolaylaştıracak çalışmalar yapmaya devam ediyoruz. Mahallelerimizi cadde ve sokaklarıyla, çevre düzeniyle, çocuk oyun alanları ve parklarıyla yaşanabilir hale getirerek, hemşehrilerimizin sosyal yaşam kalitesini yükseltiyoruz. Yıldırımlı vatandaşlarımıza en iyi hizmeti vermek için titiz çalışmalar yürütüyoruz. Yıldırım’ın en önemli sorunlarından biri olan ulaşım sorununu da yaptığımız yol yenileme çalışmalarıyla gideriyoruz. Gün geçtikçe Yıldırım’ı modern ve yaşanabilir konumuna getiriyoruz” diye konuştu.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

BAŞKAN TABAN TARLALARINI SEL VURAN ÇİFTÇİLERİ ZİYARET ETTİ